Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla kierownika w brazowo-zlotym nowym Legacu kombi bez swini gdziekolwiek na arabskich blachach korpusu dyplomatycznego a swoja droga to oni porka maja zakazanego przez Ajatollacha :mrgreen:

wczoraj widziałem chyba tego Legasia - blachy dyplomatyczne z Libanu :mrgreen:

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego STi, który wczoraj wieczorem sprawdzał przyczepność swoich opon na pętli Słonecznej w Katowicach :twisted: (ktoś z forum? Widuję często to autko na Koszutce- chyba hawk-eye)

Pozdrowienia dla kierownika w brazowo-zlotym nowym Legacu kombi bez swini gdziekolwiek na arabskich blachach korpusu dyplomatycznego a swoja droga to oni porka maja zakazanego przez Ajatollacha :mrgreen:

ok 21 widziałem wczoraj podobnego na libańskich blachach przy Bitwy Warszawskiej

Serdecznie pozdrawiam kierownika niebieskiego Lanosa (DW 627JA, nówka prosto z JM - co, jak sądzę, sporo wyjaśnia :lol: ), który beztrosko stanął (i jeszcze stoi) na wjeździe do mojego garażu i informuję, że tylko przez mój sentyment do jedynie słusznej marki jeszcze nie odjechał na lawecie w asyście Straży Miejskiej. :evil: :razz: :mrgreen:

niestety na spota nie dotarłam..bardzo przepraszam .. może za tydzień,jeśli przyjmiecie:)
catti, jesteśmy bardzo zawiedzeni Twoją nieobecnością :sad: , a tak wyczekiwaliśmy :roll: , za tydzięń się nie wymigasz :mrgreen:

[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 9:23 pm ]

uuu Szakal już zaczyna bajerę wstawiać
:mrgreen: jaką bejere :?: :razz: :mrgreen:

Pozdrawiam dwa Forki bez turbo z którymi jechaliśmy sobie w koreczku ul Łopuszanską w godzinach popołudniowych. Forki bez trzody ale z naklejkami "plejadowymi". Jeden srebrny/beżowy (?) z kierowniczką, drugi czarny z kierownikiem.

Przez moment czułem się jakbym jechał w obstawie miedzy Foresterami. :smile:

tibhar_99 napisał/a:

wczoraj widziałem chyba tego Legasia - blachy dyplomatyczne z Libanu :mrgreen:
ok 21 widziałem wczoraj podobnego na libańskich blachach przy Bitwy Warszawskiej

Jezdzil tak wczoraj po W-wie i pewnie szukal dogodnego miejsca zeby sie wysadzic :twisted:

"Dawno tego nie robiłem tutaj"

Pozdrawiam z dziś Impreze na Grójeckiej w stornę Narutowicza we właściwym kolorze z różowymi lochami prośnymi: jedna w lustrze druga na klapie.

Pozdrawiam dwa Forki bez turbo z którymi jechaliśmy sobie w koreczku ul Łopuszanską w godzinach popołudniowych. Forki bez trzody ale z naklejkami "plejadowymi". Jeden srebrny/beżowy (?) z kierowniczką, drugi czarny z kierownikiem.

Przez moment czułem się jakbym jechał w obstawie miedzy Foresterami. :smile:

TomS

A i ja pozdrawiam oba Subaraki - faktycznie jechaliśmy prawie jak w konwoju Plejadowym od GalMoku do Łopuszańskiej:)

Z kierowniczką zamieniłem nawet dwa słowa na światłach, bo spotkałem się z nią drugi raz w tym samym miejscu w przeciągu tygodnia :) była zresztą na Plejadach ale nie wiem czy jest na forum...

Tobie wcześniej kiwnąłem, ale chyba nie zauważyłeś. W każdym razie pięknie Twój STI gada - szczególnie przy pełnym ogniu :twisted:

Pozdrawiam chyba jedynego Murzyna na tym forum, z którym się spotkałam w Krakowie, to marek-szulczyk ... :shock: :lol:

i wszystko jasne :twisted: :razz: :mrgreen: :wink: :lol:

Pozdrawiam chyba jedynego Murzyna na tym forum, z którym się spotkałam w Krakowie, to marek-szulczyk ... :shock: :lol:

i wszystko jasne :twisted: :razz: :mrgreen: :wink: :lol:

To i taka przygoda go spotkała? :mrgreen:

pozdro dla własciciela blue imprezki z trzoda nalustrze .. stała spokojnie na parkingu osiedlowym przy Srebrnej;)

ten człek chyba foruma nie czytuje ;) pozdrawiałem juź pare razy, bo od 2 lat tam pracuje w okolicy...

Jezdzil tak wczoraj po W-wie i pewnie szukal dogodnego miejsca zeby sie wysadzic :twisted:

:twisted::twisted::twisted:

DNL napisał/a:

słabą ;) ROTFL ...

:mrgreen:

Szakal napisał/a:

DNL napisał/a:

słabą ;) ROTFL ...

Luuuuzik, wyrobi sie :wink: :razz: :mrgreen:

DNL napisał/a:

Szakal napisał/a:

DNL napisał/a:

słabą ;) ROTFL ...

Luuuuzik, wyrobi sie :wink: :razz: :mrgreen:

proponuje korepetycje u Forseksa ;)

niestety na spota nie dotarłam..bardzo przepraszam .. może za tydzień,jeśli przyjmiecie:)
catti, jesteśmy bardzo zawiedzeni Twoją nieobecnością :sad: , a tak wyczekiwaliśmy :roll: , za tydzięń się nie wymigasz :mrgreen:

[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 9:23 pm ]

no to widzę ,ze nie mam wyjścia hihihi:D nie no teraz już się pojawię.

a co do bajerki .. to staraj się staraj:D

[ Dodano: Pią Sie 14, 2009 9:44 am ]

no to widzę ,ze nie mam wyjścia hihihi:D nie no teraz już się pojawię.

a co do bajerki .. to staraj się staraj:D

btw..nie wiedzialam,ze mnie az tak wyczekiwano , teraz to mi wstyd :(

pozdrawiam oświniaczona astrę z pod GM...

Ja Ciebe rowniez pozdrawiam. Spotkales mnie w dyszlowym dupo-wozik'u

Sliczny Twoj wozek, piekne felgi, wydech... ach i czego chciec wiecej :) Strzeleczka.

Mariusz

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic