Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia chyba dla anakinsky'ego jak skrecal z Rosola w doline Sluzewiecka, jak nie to tez blingowy Forex Sport.

Pozdro dla STACHU , którego wczoraj pernamętnie spotykałem raz pod Galerią Kazimierz , a potem pod TESCO, niestety byłem moim dyszlem więc nie do rozpoznania ;-)

oraz machańsko dla Żelaznych w czarnym forku dziś popołudniu widzianego na os. Oświecenia

Ale się dałem wkręcić Haha To wszystko przez ciebie Szakal
Jasne :mrgreen:

[ Dodano: Czw Sie 06, 2009 9:17 pm ]

Pozdro dla wszystkich wkrętaczy i wkręconych :mrgreen:

pozdrowienia dla (chyba) DNLa (bordowy GL ze świniaczem na lusterku na blachach DW) z którym przez chwilę jechałem wczoraj tak po 17tej Świętokrzyską w stronę Tamki

pozdrowienia dla kierownika oswiniaczonego GT WOT ##### mijanego dzisiaj (wlasciwie to juz wczoraj ;) ) na Al.Niepodległości ok. 17.15

ano i pozdro dla turdzii`ego GT, którego tak dawno nie pozdrawiałem a siedzi gdzies tam hen dalekoo ..

pytanie tylko po co .. ;/

my friend sakaaaa

uuuu hehe chyba zes z jakiego baletu wracal ..... ale co tak wczesnie :mrgreen: ( aaa zapomnialem pewnie nie sam :razz: :wink: )

pzdr dżekiu i widzim sie za miecha z mamym kawalkiem :grin:

pozdrowienia dla (chyba) DNLa (bordowy GL ze świniaczem na lusterku na blachach DW) z którym przez chwilę jechałem wczoraj tak po 17tej Świętokrzyską w stronę Tamki

wczoraj znaczy w środę...jest taka szansa, bo o takich porach z biurka wracam do domu. odpozdrawiam, nie widziałem ciebie jednak...pewnie przez telefon gadałem znów ;)

pozdrowienia dla subaraków widzianych w Chorzowie: fioletowy Forek 03 zaparkowany za przystankiem blachy EL, Legac błękitne kombi WN, pod częstochową w nocy spotkany...i cała masa innych nie zapamiętanych z blach ani koloru :)

wczoraj znaczy w środę...jest taka szansa, bo o takich porach z biurka wracam do domu. odpozdrawiam, nie widziałem ciebie jednak...pewnie przez telefon gadałem znów ;)

no jechałem dyszlem więc nawet nie machałem :-)

też tam w miarę regularnie jeżdżę o tej porze więc się kiedyś nie zdziw jak ktoś z Mondeo do Ciebe pomacha :-)

po powrocie z Zakopanego uzbierało się tego troche:

- białe GT rej. SC.... niedziela/poniedziałek, gdzieś przy wyjeździe z Cze-wy

- niebieska Impreza kombi z ciemnymi szybami, ze świnką na lusterku, przy wjeździe do Zakopanego, poniedziałek (03.08) KTT.....

- niebieska SI STi 05+ rej. KTT......, z naklejkami "osirodek szkolenia kierowców", "joka?", zaparkowanego przy ul.Stromej (Zakopane), tego widywałem co dziennie, mieszkałem prawie na przeciwko :mrgreen:

- czarna SI STi 05+ rej. KTT......., tego też widziałem kilka razy jak się lansował po Zakopcu i kiwka też była

- szara SI WRX/STi (z niskim spojlerem) 05+ rej. KR...... czwartek (06.08), koło g.17, gdzieś na obrzeżach Krakowa, wyglądał jak T. Kuchar??, kiwka była :cool:

- oraz kilka/naście Forków napotkanych po drodze do i z Zakopanego

Pozdro dla STACHU , którego wczoraj pernamętnie spotykałem raz pod Galerią Kazimierz , a potem pod TESCO, niestety byłem moim dyszlem więc nie do rozpoznania ;-)

Wzajemnie, wzajemnie :wink:

Pozdrawiam kierowcę WRXa 03-05 EBR **** widzianego dziś ok 1430 w Łodzi na ulicy Śmigłego-Rydza. Nie zdążyłem odkiwać :oops: :wink:

Pozdrawiam kierownka czarnej Imprezy (WZ....) z którym parę minut temu pobiliśmy chyba rekord przejazdu po Trasie Toruńskiej do dworca Zachodniego. Bardzo ładnie jeździ kolegi auto. Jeżeli to STi to szybko jedzie, a jak seryjny WRX... to mam zepsuty samochód bo cieżko było odjechać (fakt że nie posiadam 5 biegu :cry: )

- czarna SI STi 05+ rej. KTT......., tego też widziałem kilka razy jak się lansował po Zakopcu i kiwka też była

Ja Ci dam "lansował"... :mrgreen: To męka była, a nie lans. :evil: Mimo wszytsko odpozdrawiam serdecznie. :cool:

Zaległe pozdrówki:

środa pod Leclerkiem Ursynów - stacja Neste - szara Impreza rej. LU ***** z trzoda na lustrze

tego samego dnia Centrum, okolice Alkebaba, czarny Legaś IV kombi z trzodą na przednim zderzaku rej. KR *****

i z wczoraj obmachana z roweru na Przemysłowej pod Trasą Łazienkowską niebieski GT ze świnkami na obu lustrach

Pozdrowienia dla białej imprezy rej. WZ....ze swinią na lusterku i naleśnikiem na zadzie która stała wczoraj pod makiem/statoilem na conrada.Zrobiłam nawet foto ale nie chce mi sie wrzucać .

I dla kierownika srebrnej strzały GT z którym zamieniłam wczoraj kilka słów na światłach w okolicach ursynowskich i za którym dzielnie podązałam swoją kosiarką prawie aż do centrum onkologii :mrgreen: mrrr jak to autko ładnie burczało XD

oraz dla bordowego forka z naklejką nie-ASO i zielonego forka ze świnią pod Tesco jakoś pozno pozno w nocy,

Pozdrawia nie oświniaczony jeszcze Swift koloru wredna czerwień.

I dla kierownika srebrnej strzały GT z którym zamieniłam wczoraj kilka słów na światłach w okolicach ursynowskich i za którym dzielnie podązałam swoją kosiarką prawie aż do centrum onkologii :mrgreen: mrrr jak to autko ładnie burczało XD

odpozdrawiam serdecznie! nie przedstawilem sie bo myslalem ze wyczytalas spod swini :wink:

mile spotkanie! przekornie szkoda ze czerwone tak krotko trwaja :razz:

zdroowka!

Pozdrawiam czarnego WRX STI na numerach KSU #### mijanego, machanego, mruganego wczoraj po południu w Makowie Podchalańskim. Pozdrawiam też całe mnóstwo innych subaraków mijanych na trasie Bielsko -> New Sącz -> Bielsko.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic