Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

A no właśnie - jako, że scalenie jest pełnym przeciwieństwem rozdwojenia, to może należy stosować za to przeciwieństwo bana, czyli nominację moderatorską :D.

• Replies 63.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

A no właśnie - jako, że scalenie jest pełnym przeciwieństwem rozdwojenia, to może należy stosować za to przeciwieństwo bana, czyli nominację moderatorską :D.

Nie, przeciwieństwem bana, czyli zablokowania konta, jest jego odblokowanie.. :mrgreen:

Czyli w tym wypadku niby co? :wink:

Pozdrowionka dla srebrnej Imprezy STi, za którą jechałem dzisiaj w Katosach ulicą Kochanowskiego (nie widziałem żadnych świnek ani innych "forumowych znaków"- jedynie naklejki na szybie SPRT, na klapie też jakaś była)

Pozdrawiam srebrnego wrxa RLAXXXX zaparkowanego tuż pod moim blokiem na ulicy ksawerów :shock: (pierwsze widze, czyzby jakiś nowy zakup któregoś z sąsiadów??)

dominikt :?:

Troche spoznione pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki widzianej w sobote w Szczytnie (numery KR *) i dla Simon1 obkiwanego w niedziele na Pulawskiej :-)

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych dziś w Galmoku, a szczególne pozdrowienia dla naszej dzisiejszej Solenizantki Ani :grin:

Ania odpozdrawia serdecznie i bardzo dziękuje za wszystko :grin:

Pozdrawiam pana ze srebrnego Forestera, ktorego chyba poirytowalem zbyt wolna jazda na ul. Poleczki (chce zostac mistrzem jazdy o kropelce) mam nadzieje, ze nadrobilem to na wiadukcie im. Michaela :twisted: :wink: :cool:

mam nadzieje, ze nadrobilem to na wiadukcie im. Michaela

Motory żeśmy na nim wyprzedzali. :wink: :razz:

pozdrowienia dla Konsueli

Mały pozdrawiam również, miałam wcześniej napisać ale zapomniałam, byłeś cholernie dzielny jeżdżąc tą kosiarką caały dzień :lol:

aaa i Aśka popukała się w głowę jak powiedziałam że mam przeczucie, że jedzie subarak a potem musiała się odpukać bo stałeś pod bramą :cool: :cool:

Jesli to był piątek to mogłem być ja... :)

czerwona koszulka i pasażerka na prawym ?:) a i cofałeś troche przed światłami czy cos takiego? :mrgreen: jesli tak to napewno byłeś Ty i pozdrawiam

A i pozdrawiam kierowcę niebieskiej Imprezy WRX kombi któremu machałam w niedzielę w Falentach

Nie, przeciwieństwem bana, czyli zablokowania konta, jest jego odblokowanie.. :mrgreen:

Mylisz się: przeciwieństwem zablokowania konta jest odblokowanie niekonta :cool: :P

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy o nr rej., o ile dobrze pamiętam SCI XXXX, widzianego około 9.00 na skrzyżowaniu Anielewicza i Smoczej w mieście stołecznym. Dzięki za kiwkę, zwłaszcza, że była to pierwsza w mym niedługim życiu subaromaniaka :smile:

Mylisz się: przeciwieństwem zablokowania konta jest odblokowanie niekonta :cool: :P

Racja! :mrgreen:

pozdro dla niebieskiego GT stojącego dziś bladym świtem (czyt. ok południa) przy Twardej...nie wiem może jeszcze tam autko stoi :) z biura nie wychodziłem dziś.

Pozdrawiam Adama, którego czarnego mitsuevodziewięć minęliśmy w Mysiadle...

... i w ten sposób strzelił mi 500 post :mrgreen:

Pozdrawiam Adama, którego czarnego mitsuevodziewięć minęliśmy w Mysiadle...

... i w ten sposób strzelił mi 500 post :mrgreen:

Spamer.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera ze świniaczem na tylnej klapie, dziś koło 18.15 obok Skry na Wawelskiej.

Kiwnąłem, ale się spieszyłem do lekarza. :mrgreen:

Pozdro dla niebieskiego STI MY06, ktory mijal mnie na Gwiazdzistej w poniedzielek ok 19 (ja stalem srebrnym bugeye'em na poboczu).No i pozdrawiam [b[kamcia[/b] spotkanego na stacji benzynowej na Stawki.

Racja! :mrgreen:

kontynuując temat w temacie pozdrawiamy się, jak zobaczycie złotawą jettę, z kierowniczką w środku (czasem kierownikiem - to ja), i z czarną czapką ze świniaczem leżącą sobie za tylna szybą to możecie zostać obmachani i pozdrowieni więc starajcie się nie wpadać w panikę i nie sterować na najbliższą latarnię w odruchu ucieczki na widok pozdrowień z vv dyszla :mrgreen: - to się własnie nazywa scalenie jaźni

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic