Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

1. Kierowcy Legacy kombi (MY 94-98 ), BS*****, spotkanego dzisiaj między Giżyckiem a Kętrzynem. Odpowiedział na moje pozdrowienia, a w dogodnej chwili wyprzedził, podziękował i zniknął za kolejnymi zakrętami :)

2. Kierowcy Justy (MY 96), NKE****, spotkanego dzisiaj w Kętrzynie na Mazowieckiej :) :wink:

3. Kierowcy Forysia (MY 98 ), NKE****, spotkanego wczoraj w Kętrzynie :) :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika STI KR ****T parkującego całkiem nieopodal mego miejsca zamieszkania gdzieś w okolicach ruczaju - i przy okazji mała uwaga (prawdopodobnie odnosząca się właśnie do tego samego autka, a raczej kierowcy):

 

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, przy podwójnej ciągłej linii i jednocześnie drodze wyjazdowej z osiedla nie przynosi nikomu chluby. Co więcej jest dowodem na zwykłe buractwo kierującego. Takie nieodpowiedzialne zachowanie powoduje, że inni kierowcy na widok Subaru mają identyczne skojarzenia jak my na widok dresa z szpachlowozie. Wstyd i słoma z butów. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczier. no wiec drodzy panstwo.niestety jako posiadacz subaru oczywiscie bardzo sie ciesze ze je mam natomiast jesli chodzi o machanie to tylko zaczne machac imprezom .juz tyle razy machalem legasiom forysiom i ...albo sie pukaja w czolo albo panie mysla ze je podrywam i szybko uciekaja i kompletnie nic ale to nic nie kumaja.tak wiec imprezy gora :lol::lol::lol: jeszcze mi sie nie zdarzylo co by mi impra nie odmachala.arno pozdrawiam i daj cynk kiedy wreszcie sie zobaczymy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczier. no wiec drodzy panstwo.niestety jako posiadacz subaru oczywiscie bardzo sie ciesze ze je mam natomiast jesli chodzi o machanie to tylko zaczne machac imprezom .juz tyle razy machalem legasiom forysiom i ...albo sie pukaja w czolo albo panie mysla ze je podrywam i szybko uciekaja i kompletnie nic ale to nic nie kumaja.tak wiec imprezy gora :lol::lol::lol: jeszcze mi sie nie zdarzylo co by mi impra nie odmachala.arno pozdrawiam i daj cynk kiedy wreszcie sie zobaczymy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

W tym tygodniu???

Ja mam te same obserwacje re: machania. ZERO odpowiedzi. I istotnie czlowiek czuje sie jak coraz wiekszy pacan. Od dzis nie macham forysiom i geasiom, chyba ze machna same.

TFU cholera! Ostatnio machnalem boja wiem, 10 razy w korku w konstancinie, wiec przy wolnej jezdzie. Patrza jak na idiote, skretynailego buraka jakiegos. To wina SIPU za duzo sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kwiatka i Babci z którymi dziś spędziłem przyjemne popołudnie

 

I wzajemnie Azrael. Babcia była zadowolona, że przewietrzyłeś jej sprężarkę i przepłukałeś wtryski. :D

 

P.S

 

Żona nawet nie krzyczała, że się spóźniłem i kara była w miarę lekka, za każdą minutę spóźnienia jeden brzuszek razem wyszło 54 brzuszki. Spokojnie do przeżycia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego lubi bawić się w psychologa amatora! Zgadnij na kim sprawdza swoje nowe mwtody psychoanalizy.

 

Na sąsiadce????

 

 

Dlaczego ja właściwie jeszcze jem mięso?

 

Nie mam pojęcia? Jest to związane z Twoją psychozą wywołaną przez zimną matkę która przyduszała Cię przy karmieniu piersią? (no offence dla pani matki ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiadce????

 

Niestety nie, stwierdziła, że Iwona jest niereformowalna :cry:

 

Nie mam pojęcia? Jest to związane z Twoją psychozą wywołaną przez zimną matkę która przyduszała Cię przy karmieniu piersią? (no offence dla pani matki

 

Módlmy się żeby tego nie zobaczyła (oczywiście Kasia czyli żonka) bo będzie zazdrosna, że jej robisz konkurencję. Ta teza jest fundamentem jej teorii. Hi hi hi hi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, stwierdziła, że Iwona jest niereformowalna

 

Ładne imię :-D

 

Módlmy się żeby tego nie zobaczyła (oczywiście Kasia czyli żonka) bo będzie zazdrosna, że jej robisz konkurencję. Ta teza jest fundamentem jej teorii. Hi hi hi hi

 

Brrr zazdrosna kobieta..w Subaru... lepiej idę podkręcić zaworek bo nie ucieknę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika STI KR ****T parkującego całkiem nieopodal mego miejsca zamieszkania gdzieś w okolicach ruczaju - i przy okazji mała uwaga (prawdopodobnie odnosząca się właśnie do tego samego autka, a raczej kierowcy):

 

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, przy podwójnej ciągłej linii i jednocześnie drodze wyjazdowej z osiedla nie przynosi nikomu chluby. Co więcej jest dowodem na zwykłe buractwo kierującego. Takie nieodpowiedzialne zachowanie powoduje, że inni kierowcy na widok Subaru mają identyczne skojarzenia jak my na widok dresa z szpachlowozie. Wstyd i słoma z butów. :/

 

Jak Niebieskie to prawdopodobnie ten koles, ktorego objechalem na nocnym. Tez STI i tez KR ****T... jak widac... nalezalo mu sie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika fioletowej Imprezy GL, na brudno złotych felgach jeżdżącej od tygodnia po Wrocławiu, mającej krakowskie tablice (czyżby były democar ?). Wspomniany kierowca spotkany dzisiaj na pl. Solnym niestety był tak pochłonięty czekaniem aż zwolni się przejazd, że nie zauważył niebieskiego WRXa stojącego za nim i mrugającego długimi... Później czym prędzej pognał na około placu, żeby przypadkiem nas nie widzieć...

 

Coż chyba wiem gdzie parkuje więc radzę się przyznać tu i teraz czy jest forumowiczem. :twisted:

 

Pozdrowienia dla kierowcy białego, antycznego Legacy, które widziałem kilka razy w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Niebieskie to prawdopodobnie ten koles, ktorego objechalem na nocnym.

 

OGS, powiem Ci szczerze, że chęć sprawdzenia się z Twoją rakietą jest kolejnym powodem, dla którego nie mogę się doczekać odbioru swojego wózka :twisted:. Także - do wiosny masz czas na dokładne przygotowanie samochodu. Ja dam Ci fory - przyjadę niedotartym :twisted: :wink:

 

Tez STI i tez KR ****T... jak widac... nalezalo mu sie :twisted:

 

Bardzo słusznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...