Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie scierka mokra, tylko BRUDNYM SZMATEM.

 

Panie szanowny Mariuszu, z Brudnem Szmatem to sie czasamy sypia .......bo bardzo niebespiecznym seksie.... a nie zeby ....bogu ducha winnom kobitom bic ludzi w pysk.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.... raczej z pasazerka :wink:

tak sie sklada, ze to mnie spotkales :D

Pozdrawiam

Szymon

P.S. chwile pozniej mijalem bordowe Legacy (sedan - stary model) z czarnoskorym obywatelem za kierownica :) skrecal, wiec nie dalo rady pozdrowic. Ciekawe czy czyta forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czyli nareszcie widziałem kogoś z forum :lol: Zatem pozdrawiam Szymona.

Czasem widuję różne Subaru, ale trudno rozpoznać czy to forumowe czy nie. Poza tym sam nie jeżdżę Subaru i może dlatego nie jestem rozpoznawany ?? Może wprowadzić jakiś znak rozpoznawczy ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Ciebie a raczej Twoją lepszą półówkę ( czarne GT kombi na PO...?)mijałem na Mokotowskiej przy placu 3krzyży we wtorek ok22... :?: no i się łądnie uśmiechnąłem :)

pozdrawiam

 

A to sie zgadza - odbierala mnie o tej porze "umajonego" alkoholowo po firmowej Wigilii (z Adlera). :D

 

O czyli nareszcie widziałem kogoś z forum Zatem pozdrawiam Szymona.

 

No i dzieki za pozdrowienia :) faktycznie na Tamce mozna mnie czasem minac - tak samo Rolanda -, w niebieskiej GT (WA.... ), ktory tez tamtedy do pracy jedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem czarnoskóry.... ale mam bordowe legacy :D

to ja Ciebie a raczej Twoją lepszą półówkę ( czarne GT kombi na PO...?)mijałem na Mokotowskiej przy placu 3krzyży we wtorek ok22... :?: no i się łądnie uśmiechnąłem :)

pozdrawiam

Witam,

to mnie mijales, ale szczerze mowiac to ja nie zarejestrowalam na Mokotowskiej zadnego Legacy, wiec jak sie nie usmiechnelam to przepraszam :oops: Staram sie do wszystkich usmiechac, ktorzy sie do mnie usmiechaja, a to sie dosc czesto zdarza i jest bardzo mile :)

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kojarze, bo faktycznie szedl facet z dziewczyna i sie usmiechal, ale mnie sie wydawalo, ze nie do mnie sie usmiechasz tylko do dziewczyny.

W sumie to mozna by jakies forumowe spotkanie zorganizowac w W-wie, to bysmy sie zaczeli "na miescie" rozpoznawac

i pozdrawiac czesciej :)

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo faktycznie szedl facet z dziewczyna i sie usmiechal, ale mnie sie wydawalo, ze nie do mnie sie usmiechasz tylko do dziewczyny

 

bo my z dziewczyna zawsze sie usmiechamy jak widzimy subaru :wink: ...do siebie no i ... do subaru :D

 

SPOTKANIE - KONIECZNIE, pisze(my) sie na to, świetny pomysł :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio na drodze spotykam samych jakis dziadkow w Subaraczkach i jak mu mrogne albo pozdrowie w jaki kolwiek inny sposob to zreguly sie na mnie dziwnie patrza... :( ale twarym ttrza byc nie mietkim :D a i fakt spotkac sie mozna ewidentnie jestem za :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio na drodze spotykam samych jakis dziadkow w Subaraczkach i jak mu mrogne albo pozdrowie w jaki kolwiek inny sposob to zreguly sie na mnie dziwnie patrza... :(

 

eee - to chyba nie w SI :-)

 

Mi sie dzisiaj zdazylo spotkac Lancera Evo VIII - pomachalem gosciowi - lekko sie zdziwil ale odmachal :D

 

Ale generalnie - jesli nie jest to Impreza to faktycznie baaaaardzo rzadko spotyka sie "uswiadomionych" kierownikow (oprocz Szymona i Smiecha to tylko raz spotkalem Legaca ktory wiedzial o co chodzi :D - zreszta powozila kobietka - i to Ona pierwsza pomachala :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio na drodze spotykam samych jakis dziadkow w Subaraczkach i jak mu mrogne albo pozdrowie w jaki kolwiek inny sposob to zreguly sie na mnie dziwnie patrza... :(

 

eee - to chyba nie w SI :-)

Wlasnie w SI :)

W srode rano na skrzyzowaniu Boy'a i Warynskiego mignelam niebieskiej SI GT (rej. WW cośtam).

Niestety facet nie zauwazyl, bo patrzyl ze skupieniem przed siebie, a ze byl w wieku mojego ojca, wiec wybaczam :wink:

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...