Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Aga napisał:

ANTYpozdrowienia dla kierownika niebieskiego Legacy kombi IV, z Gdyni, z kompleksem małego penisa i alergią na prawy pas. Mam nadzieję, że cię tu nie ma, a gdybym była w błędzie, to ... patrzymy w lusterka i oceniamy różnicę prędkości. Ładowanie się na obwodnicy na lewy pas przed nadjeżdżający samochód przy dużej różnicy prędkości to nie jest dobry pomysł, ponadto, jak już chcesz kogoś za sobą czegoś "nauczyć", to naucz się najpierw przyhamowania lewą nogą, bo ktoś ci może w to Subaru wjechać.

Uff dobrze, że mój czarny, nie z Gdyni i opis jakoś tak się nie zgadza :P 

 

Nie mniej chciałem pozdrowić czarne Sorento, które dziś ze mną stało na Ekspresowej, świnka była a czy to od nas to nie mam pojęcia. Nie mniej to chwilowo jeszcze brudne Legacy to byłem ja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 15:04, Infra napisał:

Piękny zestaw :) Może stolica i okolice się w końcu zbierze :)

Stolica się spotyka regularnie. Trzeba znaleźć grupę na FB - Spoty Subaru Warszawa.

 

Pozdrowienia z wczoraj  wieczorem dla czarnego Forka SG (świnki i chyba naklejka ze Zlotu Plejad), wyprzedziłem na wylocie z Zamościa w stronę skrętu na Płoskie. Awaryjne były grane  w bimemdablju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ayu napisał:

Pozdrowienia z wczoraj  wieczorem dla czarnego Forka SG (świnki i chyba naklejka ze Zlotu Plejad), wyprzedziłem na wylocie z Zamościa w stronę skrętu na Płoskie. Awaryjne były grane  w bimemdablju :)

Mogłem to być ja,  kolor się zgadza, świnka też, a naklejka jest z Subariady. Tak czy inaczej, "odpozdrawiam" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ayu napisał:

Stolica się spotyka regularnie. Trzeba znaleźć grupę na FB - Spoty Subaru Warszawa.

 

Pozdrowienia z wczoraj  wieczorem dla czarnego Forka SG (świnki i chyba naklejka ze Zlotu Plejad), wyprzedziłem na wylocie z Zamościa w stronę skrętu na Płoskie. Awaryjne były grane  w bimemdablju :)

O kurde, to muszę zajrzeć. Bo próbowałem reanimować tutaj i cisza jak makiem zasiał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla kierownika błękitnego STI robiącego czasem zakupy w Centrum Wędkarstwa na Wybrzeżu Gdyńskim ;)

Kolejne pozdrowienia dla kierownika błękitnego Buga WRX z parkingu przy sklepie wędkarskim. Przywitałem się i chciałem pogadać, ale zadzwoniła żona ... :facepalm:

Pozdrawiam kierownika w błękitnej imprezie kombi WRX z którym miałem przyjemność spotkać się wczoraj wieczorem na Głębockiej/Magicznej W-wa. Słyszałem Cię na Toruńskiej wyjeżdżając z CH Targówek, więc dogoniłem aby się przywitać. Pięknie bulgocze Twoja maszyna :drool:do zobaczenia na drodze.

20181016_130913.jpg

20181016_131315.jpg

20181115_180831.jpg

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Infra napisał:

Ciebie @AllChemik83 to widuję dość regularnie, w moich rewirach zawodowo-mieszkaniowych rezydujesz :)

Sporo Forków widuje na rejonie ale nikt z nich nie mrugał, machał ani trąbił ;)  Do zobaczenia na drodze @Infra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AllChemik83 napisał:

Zaległe pozdrowienia dla kierownika błękitnego STI robiącego czasem zakupy w Centrum Wędkarstwa na Wybrzeżu Gdyńskim

Nr 323 z XV Zlotu Plejad :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy. Pozdro dla kierownika niebieskiej, wolnossacej, ale bulgoczacej Imprezy GC.

Jak tylko znowu posypie bialym, to widze Cie po 18:00 pod sklepem rowerowym na os. R.

No chyba ze jak spadnie snieg to chowasz szuwarka pod koc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...