Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Z kim się pomachałem w Bolesławcu ok.12 ?

Levorg DSW ze  świnką na klapie.

A ten czarny forek to bajka :):)

7 godzin temu, Infra napisał:

Rzeczona imprezka z wcześniejszego pozdrowienia :) Jeden wczorajszy połów - Foresterek z jedną świnką na lusterku na Patriotów w Warszawie i dzisiejsza przepiękność z parkingu pod Julą przy M1 Marki - pozdrawiam każdego :D

 

 

IMG_20181107_113545.jpg

IMG_20181109_111253.jpg

IMG_20181110_154850.jpg

 

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 3 kierowców :

- niebieskie nowe STI które przyjechało na chwilę na Tor Łódź i nawet nie miałem okazji porozmawiać bo po mojej sesji już tego auta na parkingu nie było.

oraz dwóch kierowców z którymi jeździłem w TimeAttack'u

- białe GT STI z RHD 

- i srebrne GT na taroxach z przodu. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kamul napisał:

Pozdrawiam srebrnego Forka na czterotłoczkach, przy Modlińskiej 129 dwie świnki zauważyłem. U mnie na wózku dziecięcym niestety oznaczenia brak :P 

Dziękuje i odpozdrawiam :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTYpozdrowienia dla kierownika niebieskiego Legacy kombi IV, z Gdyni, z kompleksem małego penisa i alergią na prawy pas. Mam nadzieję, że cię tu nie ma, a gdybym była w błędzie, to ... patrzymy w lusterka i oceniamy różnicę prędkości. Ładowanie się na obwodnicy na lewy pas przed nadjeżdżający samochód przy dużej różnicy prędkości to nie jest dobry pomysł, ponadto, jak już chcesz kogoś za sobą czegoś "nauczyć", to naucz się najpierw przyhamowania lewą nogą, bo ktoś ci może w to Subaru wjechać.

  • Smutny 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

ANTYpozdrowienia dla kierownika niebieskiego Legacy kombi IV, z Gdyni, z kompleksem małego penisa i alergią na prawy pas. Mam nadzieję, że cię tu nie ma, a gdybym była w błędzie, to ... patrzymy w lusterka i oceniamy różnicę prędkości. Ładowanie się na obwodnicy na lewy pas przed nadjeżdżający samochód przy dużej różnicy prędkości to nie jest dobry pomysł, ponadto, jak już chcesz kogoś za sobą czegoś "nauczyć", to naucz się najpierw przyhamowania lewą nogą, bo ktoś ci może w to Subaru wjechać.

:o

Musiało być grubo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...