Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Infra napisał:

 

Kurde, to koło mnie i obok domu starych a rzadko tam subaryny widuje :(

Będę starał się przejeżdżać obok trochę głośniej. Albo jakiś bączek na parkingu ;)

Pozdrawiam CZARNEGO BLOBA WRX LUB WRX/STI NA BANKOWYM KOŁO 17TEJ Z DZISIAJ.  Świnie były :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, marcos199 napisał:

Pozdrowienia dla oświniaczonego forka DB**** który na końcu pół-pustego parkingu się przykleił na Tesco Wałbrzych. Dzięki bo żona wreszcie zrozumiała że tak się robi i nie jestem popieprzony :D

IMG_20181104_205216.jpg

Jest nas więcej. My też zawsze szukamy takiego miejsca  żeby jakiś Szon nie pierdyknął drzwiami o auto.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i ślę ukłony w stronę kierowcy białego Forestera SJ na (bodajże indywidualnych) blachach G...0...... który widząc mojego forka na awaryjnym pasie A1 koło Tczewa zwolnił do mojej prędkości 60km/h i gestami zapytał, czy wszystko OK! Piękna postawa, jeśli jest wśród nas pasujący do opisu właściciel - proszę o info! Pomimo kiepskiego nastroju - zagotowanie płynu, długi weekend i jeszcze dłuższy powrót do domu - mega poprawiło moje morale i pozwoliło na własnoręczne, tymczasowe załatanie dziury w układzie chłodniczym.


PS.
Brakujące 500 km do Krakowa pomimo awarii udało się pokonać. SUBARU dzielne maszyny :)


pozdro!

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Michał Różański napisał:

Srebrny również pozdrawia! :)

 

Czy te spotkania na torze Jastrząb mają charakter cykliczny? Jak można o tych spotkaniach się dowiedzieć? Jak wygląda wtedy spotkanie, ile czasu jeździmy na torze, jakie koszta?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bikeman1 napisał:

 

Czy te spotkania na torze Jastrząb mają charakter cykliczny? Jak można o tych spotkaniach się dowiedzieć? Jak wygląda wtedy spotkanie, ile czasu jeździmy na torze, jakie koszta?

 

Pozdrawiam

Torjastrzab.pl , tam znajdziesz kalendarium wolnych jazd samochodowych.

 

zaczyna sie o 9:30, jezdzisz od 11, do 14, obiad i od 15-17. Cyklicznie co polh masz sesje 15min, od 15:30 jezdzilo ostatnio doslownie 10 aut wiec mozna bylo juz jezdzic dowoli.

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał Różański napisał:

Torjastrzab.pl , tam znajdziesz kalendarium wolnych jazd samochodowych.

 

zaczyna sie o 9:30, jezdzisz od 11, do 14, obiad i od 15-17. Cyklicznie co polh masz sesje 15min, od 15:30 jezdzilo ostatnio doslownie 10 aut wiec mozna bylo juz jezdzic dowoli.

polecam

Dzięki za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy Forka SG XT spotkanego wczoraj pod PSS-em przy Reja w Zamościu. Nie miałem czasu na dłuższą rozmowę. Również piękny Forester i bardzo ładne felgi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...