Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.08.2018 o 18:39, piotr_b napisał:

Pozdrowienia dla niebieskiego Forestera SR mijanego wczoraj na skrzyżowaniu Mikołowska-Wyzwolenia o 7,45 w Rybniku-parę dni wcześniej w tym samym miejscu po południu, również.

Było odwzajemnione machanie.

A więc do zobaczenia bo chyba mamy tą samą trasę:)

Pozdrawiam wzajemnie :)  Mijamy się dosyć regularnie, po południu po godz. 16, podobnie jak z białym Levorgiem SK :D, którego z tego miejsca również serdecznie pozdrawiam.

W takim razie... do miłego :thumbup:

Edytowane przez Drizzt
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian32 napisał:

Nie żebym się czepiał, ale nie do końca wydaje mi się to w prządku, żeby umieszczać zdjęcia cudzych aut z czytelnymi rejestracjami i pisanie co , gdzie, kiedy było itd .... Może ktoś sobie np. nie życzyć.

Wydaje mi sie, że wlasciciele ktorzy są tutaj na forum nie mają nic przeciwko jak widze po „odpozdrowieniach”. Natomiast wlasciciele spoza forum tego nie widzą z racji tego, że tu nie zaglądają, więc i tak pozostają anonimowi ;) To tylko moje zdanie subiektywne zdanie, na pewno część ma inne, ale nie dajmy się zwariować z RODO i innymi rzeczami. Nasze adresy, nr telefonów, emaile i tak są już wszedzie wiec C...j mi teraz po RODO, jak i tak codziennie ktoś do mnie po coś dzwoni. ;) 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian32 napisał:

Nie żebym się czepiał, ale nie do końca wydaje mi się to w prządku, żeby umieszczać zdjęcia cudzych aut z czytelnymi rejestracjami i pisanie co , gdzie, kiedy było itd .... Może ktoś sobie np. nie życzyć.

 

Nie żebym się czepiał ale dlaczego? Może trzeba zabić wszystkich którzy widzieli auto, bo będą świadkami, że ktoś gdzieś był. Czyżbyś był następną ofiarą RODOparanoi?
Nie wiem jak inni ale ja zawsze wrzucam zdjęcia lub piszę o oświniaczonych Subarakach. Zakładam, że skoro ktoś się oznaczył, to znaczy, że chce być zauważony.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świniaki na lusterku nakleja się nie po to, żeby mieć zdjęcia na forum tylko , żeby być rozpoznanym lub rozpoznać kogoś na ulicy i machnąć ręką, pozdrowić. 

Jeżeli ja kogoś pozdrowię na drodzę to nie muszę już drugi raz pozdrawiać lub oznajmiać wszystkim, że to ja pozdrowiłem Pana Tomka, jadącego taką ulicą w takim mieście , o tej godzinie a na dowód że to ja go widziałem wklejam kilka fotek jego auta j. Przecież to k... głupie jest jak cholera.

I wcale nie chodzi o rodo

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zgadzam z Sebastianem. Nie wiem w ogóle jak z legalnością takiego zamieszczania zdjęć z widocznymi tablicami bez zgody właściciela/użytkownika.

 

Niemniej pozdrawiam kierownika czarnego S-turbo na RLE, który mnie wpuścił dziś Ok 17.00 na Cybernetyki. Dzięki!

Edytowane przez QbaqBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drizzt napisał:

Pozdrawiam wzajemnie :)  Mijamy się dosyć regularnie, po południu po godz. 16, podobnie jak z białym Levorgiem SK :D, którego z tego miejsca również serdecznie pozdrawiam.

W takim razie... do miłego :thumbup:

Pozdrawiam serdecznie z białego Levorga, do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, QbaqBA napisał:

Nie wiem w ogóle jak z legalnością takiego zamieszczania zdjęć z widocznymi tablicami bez zgody właściciela/użytkownika.

Każdy kto jeździ publicznymi drogami z widoczną tablicą rejestracyjną automatycznie wyraża zgodę na to, żeby wszyscy mogli gapić się na niego do woli. Co tu można jeszcze przy tym zmajstrować i pokomplikować? Czym różni się widok danego auta na ulicy (gdzie jest na oczach czasem dziesiątek tysięcy ludzi) od widoku tego samego auta na forum (gdzie ogląda go kilkadziesiąt osób)?????? :facepalm:

Piszę tu o zdrowym rozsądku, a jeśli prawo mija się ze zdrowym rozsądkiem, to ja mam w d.....  takie prawo. I takich prawodawców również.  :OO:

  • Lajk 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że właściciel pojazdu (szczególnie bez świnki) może takiego zdrowego rozsądku nie posiadać.
https://moto.wp.pl/publikacja-zdjec-z-widocznymi-tablicami-rejestracyjnymi-czy-w-obliczu-rodo-to-legalne-6254935893620865a


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, HyperDesmo napisał:

Problem polega na tym, że właściciel pojazdu (szczególnie bez świnki) może takiego zdrowego rozsądku nie posiadać.
https://moto.wp.pl/publikacja-zdjec-z-widocznymi-tablicami-rejestracyjnymi-czy-w-obliczu-rodo-to-legalne-6254935893620865a


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

 

IMG_7631.JPG

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, znalezione na innej stronie z tablicami:

 

**** DZIAŁAMY LEGALNIE ****

ponieważ:

– pojazd znajdujący się w przestrzeni publicznej (ulice, parkingi) może być fotografowany bez ograniczeń, podobnie jak architektura czy zieleń.

Publikacja zdjęć w internecie z widocznymi tablicami rejestracyjnymi nie łamie ustawy o ochronie danych osobowych ponieważ:

– tablica rejestracyjna nie jest dokumentem,

– po numerze rejestracyjnym nie można zidentyfikować właściciela (to może tylko policja, prokuratura, lecz nie internauta).

Prawa autorskie zdjęcia należą tylko i wyłącznie do osoby, która je zrobiła (chyba, że je odsprzeda lub odstąpi) – w żadnym razie do właściciela fotografowanego pojazdu.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Publikując zdjęcia z widocznym numerem rejestracyjnym, nie ujawnia się danych osobowych. Numery rejestracyjne są jawne. Nie stanowią informacji ukrytej. Obejrzenie tablicy rejestracyjnej na zdjęciu nie jest jednoznaczne z możliwością zidentyfikowania właściciela pojazdu. Może to zrobić na przykład policja.

Anna Szczepaniak, łódzki adwokat, opinia z artykułu w GAZECIE ws. publikowania zdjęć nieprawidłowo zaparkowanych aut.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, llkuba napisał:

Dobra, Jesteś u Pani :D.

pani-doktor.jpg

Ja chcę być u tej Pani :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, filipk93 napisał:

ja tez. Moze wynajmijmy jakiegos busa 7 osobowego :biglol:

po co? ja mam dziewiątkę ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie sobie grzebac w zadzie, bo Pani ładna?:rolleyes:

Co do zdjec tablic rodododo.

Można kadrowac rozsadnie i tablice zamazac.

Legalne czy nie warto robic to rozsadnie. Faktycznie ktos moze nie chciec (pisac scenariuszy dlaczego nie trzeba, życie sobie poradzi). Wolno nie znaczy, że sie powinno:)

Pozdrawiam wszystkie mijane w niedziele subaraki na s7.

Edytowane przez euyot
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...