Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Zbyszek_ napisał:

Pozdro dla ludzi z Imprezy z helu wczoraj po południu w Jastarni, którzy mi pomrugali awaryjkami!

 

 

Samochód na filmie to raczej Legacy 4gen.

Chyba, że nie pisałeś o aucie tylko o imprezowaniu na Helu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :

- kierownika białej Imprezy WRX STI WWL69... spotkanego w sobotę na S8 W-wa ok 19:30

- kierownika błękitnego OBK WI38... zaparkowanego w sobotę przy Szpitalu Bielańskim W-wa ok. 19:45

- kierownika czerwonej oldschoolowej Imprezy WY84... spotkanego w niedzielę ok. 15:00 na ul. Głębockiej W-wa

- kierownika jasnoniebieskiego Forka SK76... zaparkowanego dziś rano w garażu podziemnym ul. Głębocka W-wa

 

 

20180804_193431.jpg

20180804_194642.jpg

20180805_150328.jpg

20180806_075223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowników wszystkich Subarynek oczekujących na placu u Carfita na leczenie przez dra Edwina. Bardzo ładny Forek turbo koło mojego stał. Fotka jest, ale nieco obcięta.

20180806_225114.jpg

Kurna, teraz dopiero widzę, jaką ramkę mam na rejestracji. Aż mnie ciarki przeszły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, rydzada said:

Pozdrawiam Kierowników wszystkich Subarynek oczekujących na placu u Carfita na leczenie przez dra Edwina. Bardzo ładny Forek turbo koło mojego stał. Fotka jest, ale nieco obcięta.

20180806_225114.jpg

Kurna, teraz dopiero widzę, jaką ramkę mam na rejestracji. Aż mnie ciarki przeszły :(

Zagadaj z nim żeby filie w Gdyni odpalili, na Polskę północną, bo tu jest lipa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zbyszek_ napisał:

Zagadaj z nim żeby filie w Gdyni odpalili, na Polskę północną, bo tu jest lipa...

 

Edwin musiał by się dać sklonować :) Inaczej się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego OBK ZCH 15... za którym jechałem w niedzielę 5 sierpnia pomiędzy Frýdlantem a Libercem. Bardzo miło było patrzeć, jak trzyma się drogi w ciasnych zakrętach, raz pod górę, raz w dół. Ja akurat nie jechałem Subaru, więc czułem się zupełnie anonimowy :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ta biała zmora MY15 STI która mi się nagle przytrafiła za mną na A4 KRK>KAT jest forumowa

sorry, nie wiem jakim cudem wylądowałeś w parę sekund za mną przy 180/190... a dalej już mogłem Ci tylko pomachać ;) 

 

PS. tak, Januszowałem na lewym jak amator, ogromnie przepraszam!

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy spotkanego dziś na S8 na Moście Grota W-wa ok 8:30. Jechaliśmy spory kawałek wspólną trasą aż do Centrum Olimpijskiego na Wybrzeżu Gdyńskim - mrugałem awaryjnymi, machałem kilkukrotnie ... i nic. Może jak kierownik będzie miał częściej machane z Subarynek to podłapie ocb ;)

20180809_082857.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...