Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2018 o 23:00, Dr Zybertowicz napisał:

W sumie nie tylko Foresterów... żona ostatnio na trasie KRK - WAW niezłą bekę ze mnie miała, że macham, macham i...nic :th_dash:

 

 

Nie przejmuj się, wariatów jest pełno ;) Mój nie ma świnki ale zawsze staram się odmachać innym :) W ostatni weekend przeżyłam prawdziwy szok na S7. Takiego wysypu Subaraków to ja już dawno nie widziałam :) Pozdrowienia dla Wszystkich, których wtedy minęłam :)

Edytowane przez malprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drogach w zach.pom. pojawiło się sporo nowo kupionych ("poleasingowych" i sprowadzonych od Helmutów zapewne) Subaru, najczęściej SBD, nikt, absolutnie nikt nie odmachuje. Pozdrawiam Wszystkich którzy nie odpozdrawiają i tych, których pozdrowień ewentualnie nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2018 o 11:51, skwaro napisał:

Wbijacie się na imprezę tunigową i się dziwicie że seryjnych aut nie chcą wpuścić? :)

 

Należy rozgraniczyć to co nam sie podoba,a to co faktycznie ma wartość jako unikat na drogach.

Bo wiem,ze np.Celica GT Four jest już kultowa,aczkolwiek dla mnie to fajny japoński wóz ,który dla "toyotarzy" jest jak dla na np.Impreza STI (GC8).

Było wiele  Nissanów 350/370Z ,czy Mazd MX5 ,przy których SVX to byłby na prawde białym krukiem na tej imprezie :)

Też dało się zauważyć ,ze przeważają Hundy ,aczkolwiek bedąc na już V edycji zauwżam jedną zmianę - przybyło Lexusów ,ja akurat bardzo lubie tę marke i zmiana zwyżkaowa mnie cieszy ,byle nie było zaraz ,że Hundiarz wyczai ,że za cene Civika kupi jakieś IS200 i będzie upalał itd :D

Pomimo iż blob jest dla mnie najbrzydszy z serii GD ,to razem ładnie wygladają :)

jap2.jpg

A i tak ten forek robił mega robotę dla mnie ,za to ,że I gen ,że fajne klimaty miał i ...grubo pomodzony :)

jap5.jpg

W ogóle w sobotę na parkingu niedaleko siebie i 3 czeskie GT ;)

jap4.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika nowego granatowego OBK nr LU4... który ok. 9 jechał za mną Kondratowicza do Młodzieńczej W-wa - były awaryjne i machane z wzajemnością.

Kolejne pozdrowienia 9:50 dla kierownika srebrnego OBK 2,5 XT okolice Parku Traugutta (ul. Szymanowska x Zakroczymska)

20180803_092204.jpg

20180803_094954.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...