Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2018 o 20:47, rosaskc napisał:

Serdecznie pozdrawiam @Bartekfi spotkanego dziś na myjni ;) Miło pogadać o Imprezkach przy Imprezkach :mrgreen:

 

Odpozdrawiam serdecznie;)  i jakby co, sprawdziłem - felgi mam :D

W dniu 22.06.2018 o 08:30, rosaskc napisał:

Pozdro dla załogi 215 ter z XV Plejad :) Fajny potforek wyczajony na Goleszowskiej ;)

 

 

;) zalegle odpozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków: pozdrawiam Kierownika bezświnkowego czarnego bolidu, z którym dziś machaliśmy sobie rano na Zdrowej. Okulary rodem z Top Gun, znaczy STI potrafi latać?

 

Odpozdrawiam :) Świnie odklejone bo była ceramika robiona, dzisiaj zakładam default_smile.png pozdrawiam default_smile.png mam nadzieję, że częściej się będziemy mijać. Coraz rzadziej ktoś odmachowywuje :/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy, ok. 19.

Pozdrowienia dla brodatego kierownika białej Imprezy ze świnkami, który stał w kolejce przed zwężką w ciasnej uliczce w kier. na Bojszowy. Jechałem z przeciwka ciemnozielonym Ignasiem, mrugałem i machałem ale byłeś skupiony na ruszaniu.

Znamy się ze spotów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Siemek napisał:

Zaległe pozdrowienia z 17 lipca dla pięknego klasycznego Forka z parkingu hotelu "Przepióreczka" w Nałęczowie - ze świnką więc może czytelnik Forum :)P1270572-2.thumb.jpg.07997d76d9835388b79cf43b735a4697.jpg

Oczywiśnie że forumowicz to Forester kolegi @rederyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla często widywanego pięknego Forka na parkingu przy Al. KEN w W-wie między KENCenter a Multikinem. Lusterko ze świnką więc być może też użytkownik Forum :)
Fotka co prawda z czerwca 2017 ale autko widuję regularnie, ostatnio w tym roku na pewno.

20170801_180209.thumb.jpg.96471654f6dec8ef4a4431f97547d7fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Wrxa kombi oraz czarnego Legacy, które stały dzisiaj na parkinku przy Netto, Ruda Śląska - Kochałowice. BTW Jeżeli czyta to kolega z legasia - masz zdecydowanie za mało powietrza w tylnym lewym kole ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowej turbo wanny  na warszawskich blachach którą widziałem na skrzyżowaniu w Garbowie  z granatowego bugeye wagona. Machane było z obu stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hemi112 napisał:

Pozdrawiam masę ludzi JAPFEST ,a szczególnie przesympatyczną właścicielkę LeGacka :)

Ogólnie ,to od cholery Subarowiczów było .

Przyznawać się : kto był :)

jap3.jpg

Kto jak nie @wania :D

JA japfest odpuściłem przez ogranizatorów po zeszłym roku, jak usłyszałem że moje Legacy Turbo, które było jedynym takim autem na całym evencie nie nadaje się na konkurs klasyków ( bo jak powiedzieli jest za seryjne i szału nie robi, i lepsze civiki IV gen są) to stwierdziłem że ta impreza jest dla Toyot Nissanów i Hond a nie dla ogółu japońskiej motoryzacji..

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...