Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiaj z wlotu do Zakrętu pod Warszawą dla czarnej Imprezy WRX :) Machanko było :)

4 Leśniki, 3 Legasie (w tym jeden oświniaczony) i 1 Impreza - miny kierowców mówiące "my się kur*a znamy?!" :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 20:16, Turbo napisał:

To ja mam gorzej - nie dość że jak jeżdżę Imprezą, to super rzadko kogoś spotykam, to jak tylko wsiądę w Alfę - nie ma dnia, żebym się nie minął z jakimś Subaru. Ale Alfy nikt nie pozdrawia...

Dziś ktoś mi machał z alfy, ale się nie spodziewałem to nie zdążyłem się odwdzięczyć

 

Prawie zapomniałem :facepalm:

Pozdro dla właściciela tego złotego Forka S-TURBO spotkanego dziś (właściwie wczoraj) na parkingu przy torze Słomczyn 

IMG_20180707_131459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z czwartku dla oświniaczonego Legacy III kombi, które stało pod restauracją Alibi w Stawigudzie oraz oświniaczonej starszej czarnej Fiesty ST, która wyprzedziła mnie gdzieś na DK15 za Kowalewem Pomorskim w kierunku Toruniu.

Poza tym pozdrowienia dla oświniaczonego Forestera XT z Papowa Toruńskiego, którego widziałem kilka razy w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JJacek napisał:

Zaległe pozdrowienia z czwartku dla oświniaczonego Legacy III kombi, które stało pod restauracją Alibi w Stawigudzie oraz oświniaczonej starszej czarnej Fiesty ST, która wyprzedziła mnie gdzieś na DK15 za Kowalewem Pomorskim w kierunku Toruniu.

Poza tym pozdrowienia dla oświniaczonego Forestera XT z Papowa Toruńskiego, którego widziałem kilka razy w okolicy.

Odpozdrawiam z niebieskiego Gacka w imieniu mojej Pani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Czyj zielony Forester SF RZ.... "zalegał" w Gdańsku na ul. Kościuszki około godziny 11:00? :)

jak ....74J to "nasz" spotowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem bo stał na chodniku zaparkowany w ciągu aut. Chyba miał bagażnik na dachu i stał przodem w kierunku Hallera na wysokości chyba numeru Kościuszki 85 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika OBK spotkanego dzisiaj ok. 19.40 na rondzie przy BP na wysokości stopnia wodnego Kościuszko - odmachane :)

I zaległe pozdrowienia z niedzieli dla rodziny podróżującej w kierunku A-4 Księcia Józefa. 

 

IMG_0603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Dr Zybertowicz said:

Pozdrowienia dla kierownika OBK spotkanego dzisiaj ok. 19.40 na rondzie przy BP na wysokości stopnia wodnego Kościuszko - odmachane :)

Godzina i miejsce się zgadzają. To mogłem być ja. Również pozdrawiam.

W ogóle to w czasie długiego czeskiego weekendu (od czwartku 5 lipca) zrobiłem dużo kilometrów po polskich drogach (przez Warszawę, Białystok i Lublin) i jeśli ktoś do was machał z OBK 3. generacji w kolorze szampańskim, to mogłem być ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał serdecznie pozdrowić Legasia z Włocławka, który na trójmiejskiej obwodownicy domyślił się, że zostałem uwięziony na prawym pasie i zrobił mi miejsce przed sobą, choć wcale o to nie migałem (czekałem na samorzutną większą lukę). Empatia level master :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...