Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla kierownika błękitnej Imprezy WRX na blachach WB... spotkanego na Wybrzeżu Gdyńskim dziś przed 10:00

W korku dzielił nas Lexus ale na światłach pod wiaduktem udało się dojechać pod sam zderzak - było mrugane i machane z wzajemnością ;)

Skręciłeś na Centrum Olimpijskie ja na Spójnie

Pozdrowionka

20180322_094900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gosia-Grzech napisał:

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego turbo Forka mijanego dziś rano na Przewodowej w Warszawie...

Może to ten sam co mnie wpuścił na przejeździe w Radości :) dziękuję 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jasiem napisał:

Kapic, pozdrowienia (dla pasażera też :) )z wczoraj po 17, gdzieś w Piasecznie/Gołkowie się mijaliśmy. Jak zwykle pozostałem niezauważony, ale ciężko mieć pretensje jak się takim niepozornym pojazdem na co dzień muszę poruszać ;)

Oczywiście odpozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamski napisał:

Zakopane - pozdrowienia dla bordowego antyka przed lifta !!! (tak wnioskuje po zadzie).

Aż mi się gęba uśmiechnęła, jak usłyszałem i zobaczyłem, bo już nie wiele takich  :bowdown::thumbup:

Zerknij na grupę FB (link poniżej, w sygnaturce - CH) jakiego t-dziada można mieć już zaraz. Sam się zastanawiam. Ale znowu 5 samochodów?... Nieee...:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jasiem napisał:

Kapic, pozdrowienia (dla pasażera też :) )z wczoraj po 17, gdzieś w Piasecznie/Gołkowie się mijaliśmy. Jak zwykle pozostałem niezauważony, ale ciężko mieć pretensje jak się takim niepozornym pojazdem na co dzień muszę poruszać ;)

 

Pasażer pozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja bym chciał pozdrowić załogę Forka 2, z drogi S1 w stronę Tychów w godzinach popołudniowych ok. 17.oo. Dojechałem do Was na tyły. Była kiwka i mryganko długimi. :) Ja akurat zjeżdżałem na węźle do Bierunia/Oświęcimia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam w moim byłym Forku - @miki_mi2 z rodziną na Kruczej wczoraj.

Ale błysk to on ma ;)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...