Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Od piątku byliśmy w Budach Grabskich na spotkaniu ze znajomymi, sobota wypad do Skier z wiadomych względów ;) i  dziś powrót.

Na Budach fajnie :) Mieliście tylko nocleg i ognisko czy kajaki może też?

A wypad do Skc w sobotę, bo w piątek wypity został cały zapas alko na weekend? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nurek napisał:

Pozdrawiam Outbacka spotkanego w Radomiu przed rondem na Warszawę. Było mrugane w obie strony emoji6.png

 

Może to ten sam, którego mijałem lecąc na Kraków. Ja zjeżdżałem z nowej dwupasmówki, kiedy on na nią wjeżdżał, ok. 16.30 to było. Jasnozielony , małymi świnkami na lustrach.

Zresztą, ten sam, czy nie to i tak pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Nocleg , gril , ognisko.

Wypad połączony ze świętem, obiadem w Alhambrze ( polecam ) i oczywiście zakupami ;)

Jeden z dwóch lokali w Skierniewicach, które mogę polecić ;)

Drugi to Kufelek. Mały pub z całkiem dobrym Specjalem z nalewaka i najlepszym kurczakiem w panierce jaki istnieje. Serio, wszystkie te kfc czy inne takie się chowają przy Kufelku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ten sam, którego mijałem lecąc na Kraków. Ja zjeżdżałem z nowej dwupasmówki, kiedy on na nią wjeżdżał, ok. 16.30 to było. Jasnozielony , małymi świnkami na lustrach.
Zresztą, ten sam, czy nie to i tak pozdrawiam.

Tego spotkałem koło 19 jechał od strony Lublina i na rondzie w prawo na Warszawę
Świnia na tylnej szybie outback sbd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę perłowego (lub kość słoniowa ;)) XV ze świnką na lusterku, który jechał za mną koło 15:30 w Krakowie (byłem incognito w Su...zuki) od ulicy Rollego, przez Most Piłsudskiego, Krakowską, aż skręcił w Skawińską.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Luke Skywalker napisał:

Szkoda tylko, że Kolega dmucha bus-pasem narażając się na pogardę innych. Trochę słabo... Subaru? Bus-pasem?...

Pewnie się Mu lusterko obróciło i zamiast BUS zobaczył SUB i poleciał. ARU mogło się wytrzeć ;)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...