Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy Forestera z Gdańska zaparkowanego wczoraj we Włocławku na ul. Mazowieckiej 

 

Pozdrowienia dla właścicieli czarnej Imprezy gd i pięknego klasyka Legacy widywanych na ul. Czarneckiego we Wrocławiu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemekka napisał:

Czy w nowym STI nie ma zestawu głośnomówiącego?

Jest, ale głośny wydech uniemożliwia korzystanie :P

 

A ja pozdrawiam serdecznie kierowcę czarnego Lanosa STI na blachach GD spotkanego dzisiaj na Przyjaciół Żołnierza w Szczecinie - troszkę sobie wydechami pogadaliśmy i grzecznie pojechaliśmy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze srebrnego Forka XT dla czarnego STI GV spotkanego ok. 17:00 na Marynarskiej w Warszawie. Bardzo ładne auto i przepraszam że zajechałem drogę, chciałem zjechać ustąpić, tylko za wolno to zrobiłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam policjantów z Podlasia, którzy pomimo +35km/h na 50 nie wlepili mi mandatu. Kazali tylko w razie kontroli telefonicznej ich pracy powiedzieć, że kontrolowali że względu na tablice rej. 

Pozdrawiam również wszystkich do których macham a w odpowiedzi od nich widzę wielkie zdziwienie....

Przez rok jazdy Foresterm raz ktoś mi odmachnął. Co mi tam. Nie poddaje się i macham dalej. 

 

P.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela(ki) ładnego czarnego lanosa na WT z różową świnką na klapie zaparkowanego na ul. Umińskiego 

Edytowane przez Glodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika zielonego forka SG po lifcie na blachach KCH mijanego na katowickiej w Chorzowie. W ostatniej chwili zauważyłem. Ale machane było.

Pozdrowienia dla kierownika zielonego forka SG na blachach SK spotkanego na parkingu SCC w Kato. Świnia na klapie była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...