Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

1 godzinę temu, aflinta napisał:

Antypozdrowienia dla kierownika czarnej imprezy LLE...... (STI?) z trumną na dachu spotkanego między Wadowicami a Inwałdem około 11:00 - wyprzedzanie na podwójnej ciągłej to zwykłe buractwo - pasujesz takim cwaniackim zachowaniem opinię o kierowcach aut naszej marki. 

Przecież Subaroholicy rozjeżdżają staruszki na pasach, gwałcą zakonnice i jeżdżą po pijaku.

Edytowane przez Guliwer
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowników i kilka Kierowniczek spotkanych w Krakowie dzisiaj, a przede wszystkim dla właściciela bądź właścicielki niebieskiego blobeye sti spotkanego na parkingu pod Galerią Krakowska ;) Nawet sobie cykłem fote ;)

20170723_175759.jpg

Jeszcze pozdrawiam załogę czarnego forysia SG polift widzianego na A4 w stronę Wrocławia z Katowic z rowerami na dachu świetny forek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 22:11, Kacper napisał:

 

No chyba najwyższa pora na "wynurzenie" - wracałem do domu. Pomimo ciężkiego dnia w pracy i słabego refleksu oczywiście odmachałem :) Forek nieznacznie zmienił miejsce zamieszkania. Pozdrawiam!

Forek już od ponad roku u nowego właściciela - witam dopiero teraz na Forum :-)

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pani z niebieskiego kombi na AOW. Pozdrowienia w na żywo przekazane w dwie strony

 

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX STI na DW ... Spotkanego na światłach koło faktory Wrocławiu

Pozdrawia biały levorg widziany we wstecznym lusterku, grzecznie mrugałem lecz bez odpowiedzi :/

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał Krupa napisał:

pozdrowienia dla Załogi hawka kombi na blachach KOS... zaparkowanego na poziomie -2 w apartamentach novum przy Rakowickiej w Krakowie :)

 

Dzięki, chyba moja żona tam wtedy stacjonowała :)

 

Ja pozdrawiam dodatkowo kierownika ładnego granatowego GC8, chyba na KN, któremu machałem jadąc rowerem kilka dni temu na Podgórskiej w Krk. ;)

Edytowane przez krzysiek555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, krzysiek555 napisał:

Ja pozdrawiam dodatkowo kierownika ładnego granatowego GC8, chyba na KN, któremu machałem jadąc rowerem kilka dni temu na Podgórskiej w Krk. ;)

 

To mój :) Również pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam "kudłatego" Kierownika czarnego Forestera (III lub IV) na KR.... wyjeżdżającego z Jasła, dzisiaj koło 12.30, w stronę Wolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika oświniaczonego bloba w kombi mijanego wczoraj na Witosa w Bielsku. :)

I pozdrawiam kierownika srebrnego bloba Sti też z Bielska dziś ok. 15.10. Chociaż troszkę pokerowo pojechałeś wyprzedzając 3 inne gabloty na wzniesieniu, w przypadku "bum" byłoby nie ciekawie. No ale cóż...;)

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...