Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków, os. Cegielniana: pozdrawiam niebieskie Subaru ze świnką (z kokardką!) na lusterku, stojące między blokami :-) To chyba występy gościnne, bo rejestracja SK ;) A może ktoś kupił właśnie Subaru ze Śląska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białą wannę GT spotkaną w Myślenicach, oraz niebieską Imprezę widzianą na parkingu przy Łowisku Nieznanowice :) Dzisiaj.

Aha, jeszcze pozdro dla niebieskiej Imprezy z czarną maską widzianej między Myślenicami a Dobczycami chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj z mostu Grota ok 6.40 - srebrna impreza na WL, ze świniakiem z tyłu. I jeszcze z poniedziałku o podobnej godzinie srebrny forek z oświniaczonym lusterkiem - też na moście, ale Gdańskim. Jutro może pojadę innym mostem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam steraną życiem Wannę GC (o ile właściwie rozkodowałem) na WN....., z solidnym kominem, oświniaczoną po żeńsku oraz Baby Inside, stojącą na rogu (dosłownie) Boremlowskiej i Nasielskiej w Warszawie, około 20.20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27. Juni 2017 o 21:46, Turbo napisał:

Niestety, ale właścicielom nowszych modeli nie ma co machać, ani mrugać, totalnie nie są zaznajomieni ze "zwyczajem", a i starsze roczniki, czasem nawet porobione - wydawało by się, że to będą jakoś zainteresowani tematem ludzie, ale też zwykle ignorują. Czasem jeszcze próbuję, ale zwykle ograniczam się do odpowiadania.

 

Smutne że częściej jakieś przyjazne gesty widzę od kierowników podtuningowanych Golfów i Leonów niż od "swoich"...

 

Nie zgadzam sie :-) ostatnio we Wrocławiu pozdrowilismy sie z Forkiem XT, a w Krakowie wczoraj z Blobem z piękny, wydechem :) myśle, ze 90% innych Subarakow nie zauważa, a z tych, którzy zauważa całkiem sporo odmachuje. Co ciekawe, w ubiegłym miesiącu zostałem pozdrowiony na Autobahnie przez innego XV w NIEMCZECH! Gdzie tego zwyczaju raczej nie ma (społeczność subarowa nie jest tak mocno rozwinięta jak w Polsce).

 

moja metoda jest taka:

 

1) zauważam Subaraka z naprzeciwka

2) lewa rękę prźesuwam na górę kierownicy

3) luzacko i nonszalancko podnoszę palce

4) w razie czego tylko prostowalem palce bo mi ścierpły :mrgreen:

 

a jak zauważę Subaraka za mną to dosłownie na jedno migniecie włączam awaryjne B) 

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Than_Junior napisał:

w razie czego tylko prostowalem palce bo mi ścierpły :mrgreen:


Podkradam metodę! :) 

Generalnie jak nie widzę świni, to już się nie wychylam, tylko prężę swoją i czekam na ewentualną inicjatywę :D Ale to już chyba nie jest żadnym kryterium, niezależnie od oznakowania blisko 100% kierowników nie zauważa innych Subarów. Te 90% to - przynajmniej w moim przypadku - dalece zaniżona wartość, przecież nie macha co dziesiąty, tylko najwyżej co setny... Ale zgodzę się, że jak już spojrzą, to zwykle machną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...