Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wczoraj parkował Legacy na podziemnym West Station? A kto parkował swoje legacy przed autobusowym (dosc czesto) zachodnim w Warszawie?

Pozdrawiam

Pozdrawiam równiez kierowniczke outbacka za ktora wyjezdzalem z West.

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej oklejonej plejadami Imprezy GF z żółtymi świnkami na lusterkach spotkanej w Nowym Targu wczoraj po południu. Ja byłem żonowozem, więc nie machałem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ścigantów na Cargo wczoraj w nocy - w tym dwóch wrxów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie nie pozdrawiam dwóch cymbałów - jeden w kombi, drugi w vanie/suvie, którzy obładowani bagażami, mając każdy po dwa rowery pionowo na dachu i przynajmniej trójke pasażerów, zasuwali wczoraj, w deszczu, po autostradzie, 180-190kmh. Widać parcie na bycie gwiazdą nagłówka na tvn24 typu "rodzina zginęła w wypadku na autostradzie". Trochę rozwagi 

 

Pozdrawiam za to Subaraki widziane w Gdańsku i Sopocie, w tym niebieskiego GC8 ze złotymi piątkami burczącego wczoraj po południu na Wrzeszczu (szedłem z koleżanką z buta akurat) oraz kierownika Tribeki z którym pomrugaliśmy sobie na autostradzie - swoją drogą, jeden reflektor masz na wymarciu kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HoQ napisał:

Pozdrawiam kierowców wszystkich fajnych Subaraków widzianych i obmruganych dziś w okolicach Węgierskiej Górki i Zwardonia ;)

krecilem sie po okolicy ;) Wisla/Istebna/Kamesznica/Wegierska>Kato

 

ps. pozdrawiam czarnego Forka XT MY15 (lub nowszy) z białą świnką na lusterku, mijaliśmy się gdzieś w okolicy BB/Czechowice na DK1, niestety ja pod słońce więc za późno zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adek101 napisał:

Dźwirzyno dzisiaj. Pozdrowienia;)

20170702_143336.jpg

Od-pozdrawiam :-) - chociaż osobiście nie było nam dane. Miło wrócić na stare tereny Plejad - szczególnie na rybkę w Smażalni U Mirka :-D 

 

P.S. Teraz zobaczyłem "ślady" na aucie po tegorocznych Plejadach - tylko znaczek MTS jeszcze został :-) - ale za to "fory" z miejscem i ceną mieliśmy u pana z parkingu bo z Dzierżoniowa był :-D

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Andremil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...