Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla pięknej niebieskiej Imprezy STI na rejestracji KGR i ze świnką na parapecie, z którą stałem dziś na światłach na Kamieńskiego w Krakowie pod Nautilusem.

Miło pomachać sobie na spokojnie, stojąc na pole position  :o)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, czwartek: pozdrawiam Forumowicza z czarnego Forestera ze świnką na lusterku kierowcy, któremu machałem jako pieszy z przystanku tramwajowego przy Koronie :-) Córka wypatruje zawsze, czy nie jedzie Subaru ze świnką, ale jakoś nie chciała pomachać (no bo sami byliśmy pieszo, nie w Subaru), stąd pomachałem sam - dość dziwnie pewnie to wyszło, ale wesoło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, remoo napisał:

Pozdrawiam trzy Forestery w barwach Plejad (niebieski, biały i jasno-brudny ;)) z którymi mijałem się na A4 za Wrocławiem późnym popołudniem. Chwilę goniłem za XT ale tempo zbyt dynamiczne jak dla mnie ;)

 

Odpozdrawiamy :) Tempo nadawala szwagierka ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Dnia 12.06.2017 o 00:10, Knurek1111 napisał:

Pozdrowienia dla Dyrekcji kamuflującej się w Patrolu dzisiaj po 17 w Krakowie.

Kamuflaż jak widać nieskuteczny

Z poważnym opóźnieniem, lecz największą przyjemnością odpozdrawiam @Knurek1111

To nie jest kamuflaż, lecz wyjazd na Zlot.

Już od kilku lat uruchamiam ten traktor jako "rescue team" na trasę terenową Zlotu. Jak widać nie szczędzę wysiłków i biorę na siebie trudy podróży tym sprzętem ( wprawdzie powolny i głośny, ale za to niewygodny)   - wszystko aby jak najbardziej zwiększyć szanse Zlotowiczów na dotarcie do mety :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę Forestera z różową świnką na lusterku z którym mijałem się wczoraj w Krakowie na ul. Centralnej przed 18. Niestety brak kontaktu wzrokowego choć lekko zatrąbiłem - moje Subaru chyba jest za mało "Subarowskie" bo nikt nie zwraca na niego uwagi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wrocławskich Subaraków:

 

czarnej imprezy wrx GD (być może sti) widzianej dziś rano na pl. 1 maja około 7:40, stała światłach na Podwalu

srebrnej imprezy wrx (hawkeye) chwilę po 17 na Klecińskiej

srebrnej imprezy GC Na ostatnim Groszu - było machane :)

...

pozdrawiam również właściciela/kę Forestera z Zakintos, może zagląda na forum? :D

SF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Rafik Przypuszczam......, na Strzegomskiej we Wro w zeszłym tygodniu. Zarejestrowałem "kątem" oka B)

Dzięki tak to ja ;) pozdrawiam i do zobaczenia na drodze ;)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam dla Outback spotkanego na kosmonautów oraz kolegi z legnickiej ;) szczęśliwej drogi . Dzisiaj trasa do Kołobrzegu więc z góry pozdrowienia dla Wszystkich spotkanych na trasie ;)

Pozdro dla 2xWRX białe i czarna impreza na A4 w zeszłym tygodniu . Pomoc Wam nie była potrzebna ale wiadomo warto bylo zapytać. Mam nadzieję że spokojnie dojechaliście do celu ;)c97e3cc150377c569f8835e7f3861e85.jpg6ac5c7e1f4a00ca5f97bb25f666eb4e6.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...