Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mavvverick napisał:

Pozdrowienia dla Pani Martyny Wojciechowskiej w bordowym forku obmachanej koło 19 na Tarchominie :) 

...O! Stara miłość nie rdzewieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- pomarańczowego XV na zachodnio-pomorskich blachach, którego widziałem wczoraj ok.9:00 rano w okolicy Urzędu Miejskiego w Miastku;

- pary z ciemno niebieskiego Legacy V Wagon SBD obmachanych dziś w Słupsku - Pan Pasażer odmachnął, kierująca skonsternowana;

- właściciela przepięknego (IMO) złotego OBK III USDM parkującego dziś pod Salusem w Słupsku;

- kierowcy ciemno niebieskiego Levorga, który dziś ok. 15:00 przejeżdżał przez Miastko od Słupska na Bytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegraliśmy mecz na trasie Jasło-Warszawa. Do Wisły w Sandomierzu z 15 Jeepów (Grandy + 2 Renegaty) i ZERO Plejad (Podkarpacie jednak Jeepami stoi). Potem spotkałem jeszcze 5 Jeepów, ale na szczęście Mazowieckie prawie doprowadziło do remisu :D

 

- Imprezę hatcha na przelotówce w Zwoleniu na WLI, około 16.15, a potem od 17.30 w miarę upływu czasu:

- białego Forka z dwoma Paniami, bodajże na WPI, zjeżdżające z ronda w Górze Kalwarii w kierunku Zwolenia,

- dwa XV (chyba, bo szybko jechałem ;)), stojące w korku do ronda w Górze Kalwarii od strony dojazdu z 801,

- chyba Legacy na poboczu (ja to się jeszcze nie znam :P) w Otwocku Małym,

- Pani w Imprezie I kombi na dojeździe do ronda na końcu dwupasmowego Wału,

- potem był wysyp Plejad na Wale, ale moją uwagę przykuł Forester WPR z dużym barem z przodu i w ogóle ładnie zmodyfikowanym przodem - trudno było namierzyć znaczek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szamot - następnym razem, bo teraz musiałem oblecieć Klientów w Strefie i grzać na stolicę :mellow:

 

A dzisiaj w Warszawie nawaliło Forków. Zacznę od "zwykłych", tyle ich było, że tylko kilka poniżej (mogłem pomieszać kolory):

- ok. 8.30 Pani (chyba) w białym skręcająca z Grójeckiej w Kopińską,

a między 11:45 a 12:15,

- srebrny(?) na złotych felgach,stojący na parkingu przy placu Zawiszy, w klinie pomiędzy Grójecką, a Alejami,

- stojący w Alejach przy Centralnym pod kamienicą o nr 85,

- czarny stojący w Alejach Jerozolimskich 23, przy Kruczej pod salonem Jedynaka, oraz szczególnie ciepło pozdrawiam

 

- 8:40 oświniaczonego WN... zamkniętego na parkingu przy Szpitalu na Wawelskiej (może nawet minęliśmy sie na korytarzu B))

- 11:40 oświniaczonego SB... uciekającego przed aparatem, skręcającego z Grójeckiej w Wawelską.

IMG_6392.JPG

IMG_6395.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czarnego lanosa który stał za mną na płowieckiej, migałem awaryjnymi ale chyba nie zostało to dostrzeżone ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego buga (albo bloba) komib z czarnym kurnikiem na Strzegomskiej we Wrocławiu. Akurat stałem na przejściu jak przejeżdzałes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎27‎.‎03‎.‎2017 o 19:01, AdamMarshall napisał:

Pozdrowienia dla Kierownika (chyba) XV (piątek po południu, S8 na wysokości CH Targówek)

 

Dzięki, tez Cię zauważyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z godziny 20:00 dla kierującego czarnym SF (polift) na numerach KLI ... , z którym fajnie pokonywało mi się trasę z Krakowa w kierunku Zakopca.

Podróżowałem zavirusowanym TDI pracującym pod maską Octavii (żonowóz), która oświniaczona nie jest. Pomrugałem awaryjnymi przed Twoim zjazdem z trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czarnego lanosa który stał za mną na płowieckiej, migałem awaryjnymi ale chyba nie zostało to dostrzeżone  


Czerwne chlapacze?awarii jakos nie zauważyłem. Dzieki :) pozdrowienia dla ciebie tez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znowu ja ;) z Forkami z Warszawy (nie ma strachu, niedługo wracam na wieś, więc się "uspokoję"):

- 11:00 z wężem na terenie szpitala na Wolskiej - pewnie jakiś Medyk (nie to, że lubię szwendać się po szpitalach, ale muszę),

- 11:32 na Rybnej,

- 12:08 na Kirasjerów

 

IMG_6399.JPG

IMG_6400.JPG

IMG_6401.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subaraczków mijanych w środę na zakopiance: Forestery i na pewno jedna srebrna Impreza z kurnikiem na złotych w okolicy Myślenic.

Oprócz tego pozdrowienia z wtorku dla pani kierowniczki czarnego Legacy IV mijanego chyba w Czarnym Dunajcu, zielonego GTka w Zakopanem i innych których zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2017 o 09:35, WRXWANNABE napisał:

 


Czerwne chlapacze?awarii jakos nie zauważyłem. Dzieki :) pozdrowienia dla ciebie tez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak :)

 

Przy okazji pozdrowienia dla XV którego czasem spotykam pod blokiem, dziś wyjątkowo w garażu :)

IMAG3146_1.thumb.jpg.803cce02a4701c80022f4a11a2b517e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...