Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....od tego roku jestem po raz pierwszy posiadaczem marki Subaru Tribeca B9 z 2006 r. i tez wcześniej nie miałem "automata", mam pytanie co oznacza w skrzyni na biegu D ...+ a co  -  / w jaki sposób tego efektywnie używać ?, na razie jeżdżę na przekładni D i R, chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej nowinek technicznych nt. mojego samochodu. Pozdrawiam Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się w dostępnych działach, jest ich dość sporo. Postów dziennie jest dużo za dużo, żeby  pytanie zadanie w niewłaściwym dziale miało szansę dotrzeć do właściwych forumowiczów.

 

Wątek powitalny już znalazłeś :) Tutaj z kolei pozdrawiamy spotkanych na drodze. Jest forum techniczne Tribeki (https://forum.subaru.pl/index.php?/forum/24-tribeca/), choć warto zacząć od przypiętego tam wątku "FAQ techniczne - przeczytaj zanim zadasz pytanie", który... w sprawie skrzyni biegów odeśle Cię niestety do instrukcji obsługi.

Tylko z tymi nowinkami technicznymi dotyczącymi 11-letniego auta może być pewien problem ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Warszawa>

 

Pozdrawiam Pana Kanapkę w niebieskiej imprezie lanos z malutka świnką spotkanego na POSTĘPU 21C w Warszawie, chyba najszybsze kanapki w mieście ;p

 

+ pozdrowienia dla właściciela srebrnego/grafitowego hawka WPI parkujacego dzis na Spartańskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...