Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

...to jest na forum też jakAś Fala? Wow! ;)

Witam.

Była świnia na obk h6 z podpisem Fala, chyba że ja coś pokićkałem, ale i tak pozdrawiam.

sebxyz

Ps; chwila, chwila a to przypadkiem nie ten obk, 5 od prawej strony w podpisie.

 

Aaaa - tak, gość który ode mnie kupił H6 nie odkleił świnki, a się nie udziela na forum i jest na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam subaraki spotkane dzisiaj na Zakopiance: forek sf, sg9, pomarańczowa impreza GT, jeden outback chyba...

Zdaje się że wszystkie nieforumowe bezświnkowe...

Aaa, jeszcze Hawk NA, kombi, ale to już na a4 w stronę Katowic.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio zebrało pozdrowień z Łodzi, co prawda moja Impreza jeszcze nieoświnkowana, więc nikt nie macha :( ale też akurat takie sytuacje, że nie było jak.

 

1. Pozdrowienia dla kolegi :hi:  który był na ostatnim spocie w Łodzi, ale nie wiem czy zagląda na forum - srebrny hawk, wolnyssak, świeżo zarejestrowany w Łodzi (końcówka XU), z małą lotką na dupie ;) w okolicach sylwestra parkował pod blokiem na Retkini tuż obok mnie.

2. Pozdrowienia dla srebrnego bloba (jeśli dobrze pamiętam) wrx z ładnym parapecikiem, którego widzę co jakiś czas na parkingu przy Grota-Roweckiego ze sporą nalepką na klapie (końcówka rej. VV)  :hi:

3. Pozdrowienia dla UWAGA Subaru Libero!  :hi: za którym jechałem Kilińskiego koło południa 30 grudnia. Duuużo naklejek na klapie, ładny rarytas (nawet zrobiłem zdjęcie) :D ale chyba nieforumowy bo świnki zabrakło :(

4. Za to wczoraj koło 21 jechałem po Kopcińskiego za oświnkowanym C4, może przypadkowo? Również pozdrawiam :hi:

5. I combo z dzisiaj 17:09 Aleksandrowska w stronę Aleksa, czarny blob minimum wrx jak nie sti, z ladnym parapetem, świnką na klapie i łódzkich blachach, Pozdro! :hi:  

I zaraz zmiana świateł, 17:10 w lewo z Rydzowej w Aleksandrowską skręcała srebrna impreza z małą lotką, chyba NA, ale pewien nie jestem, Pozdrawiam  :hi:

 

Ufff, chyba wszyscy ;) a pozdrowienia lecą z czarnego buga w kombi   :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...to jest na forum też jakAś Fala? Wow! ;)

 

Witam.

Była świnia na obk h6 z podpisem Fala, chyba że ja coś pokićkałem, ale i tak pozdrawiam.

sebxyz

Ps; chwila, chwila a to przypadkiem nie ten obk, 5 od prawej strony w podpisie.

Aaaa - tak, gość który ode mnie kupił H6 nie odkleił świnki, a się nie udziela na forum i jest na mnie :)

Aaa, to ja go już też w Olsztynie pozdrawialem. I nic ;). Fajne to H6 swoją drogą ;).

Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne Legacy III kombi blachy SGL na podziemnym parkingu Silesia City Center około 16

Srebrny Forek blachy SH w tunelu na DTŚ w stronę Sosnowca ok 18:15

Edytowane przez Suseł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla nas niestety juz "nie bylo miejsca w gospodzie" Musielismy jechac dalej.
 

 

Trzeba było głośno zapytać, czyja jest i po zidentyfikowaniu załogi stanowczo oznajmić, że chcecie się przysiąść :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla nas niestety juz "nie bylo miejsca w gospodzie" Musielismy jechac dalej.
 

 

Trzeba było głośno zapytać, czyja jest i po zidentyfikowaniu załogi stanowczo oznajmić, że chcecie się przysiąść :)

 

Obawiam się że z trójką dzieciaków w tym rozwrzeszczanym trzylatkiem, nie zdobyłbym tym sposobem nowych znajomych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wczoraj w Rumii kierownika czarnego Sti 2010-2012, przy pizzeri ryczał i próbował wpaść w poślizg :)

Jadłem pizze i widziałem z okna , na parkingu stała honda.

Dodam że mi to wychodziło znacznie lepiej oską :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze srebrnej oswiniaczonej Babci GC na blachach RJA dla:

- czarnego oświniaczonego OBK na blachach RK stojącego dziś pod wyciagiem narciarskim w Karlikowie.

- srebrnego oświniaczonego BUG-a kombi z czarną atrapa na blachach RSA także jadącego pod wyciag ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...