Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrawiam czarnego SG polifta z osiedla Ruda, koło którego przechodziłem chwilę temu. Coś misię po odmętach pamięci telepie, że on Forumowo-Plejadowy chyba jest  :question: Ktoś się przyznaje?  ;)

Długo tu nie zaglądałem a tu taka niespodzianka...

Jeśli to FXT z oklejeniem plejadowym, to się przyznaję :)

 

 

Oklejenia nie zauważyłem, ale stał tyłem. Tak czy owak pozdrowienia z góry Skarpy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy z Żonka ekipę ze stebrnego Lanosa ze świnia na lusterku spotkanego na serpentynach w okolicach Bilska (okolice Łososiowa) chyba było zwrotne machanie w ostatniej chwili ;)

A jadąc Jacek machane z Kierownikiem nowego Forka w okolicach jeziora Czchowskiego ;) a juz myślałem ze trasa Wrocław- Krynica bedzie bezprosiakowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "znajomą" panią kierowniczkę czarnego Legasia, którą regularnie mijam w Chorzowie i zawsze jej macham i ani razu nie odmachała i czekam na ten dzień kiedy odmacha :D i wtedy już będzie po dobrej stronie mocy :P

 

informuję, że Pani od Legasia dzisiaj odmachała  :rolleyes:  no to pozdrawiam  :P

 

PS. pozdro dla niebieskiego bloba STI, Kato- parking dolny na 3 stawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy z Żonka ekipę ze stebrnego Lanosa ze świnia na lusterku spotkanego na serpentynach w okolicach Bilska (okolice Łososiowa) chyba było zwrotne machanie w ostatniej chwili ;)

A jadąc Jacek machane z Kierownikiem nowego Forka w okolicach jeziora Czchowskiego ;) a juz myślałem ze trasa Wrocław- Krynica bedzie bezprosiakowa ;)

 

Jeśli to było około 14 to odpozdrawiam :) Mrugałem i machałem ale wydawało mi się, że za późno i nikt nie zobaczył :)

 

Jechaliśmy po nowe krzesła biurowe kubełkowe do fabryki quersus. Jutro jadę odebrać ale wstępnie mogę powiedzieć, że zapowiada się czadowo siedzieć w kuble w pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnej imprezy ze świnią lusterku, który wczoraj tuż po 22 robił hałas między dwoma rondami pod estakadą przy dworcu autobusowym w KRK i niestety zgarnęli go patrolujący. Ja wtedy wyjeżdżałem z parkingu pod estakadą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...