Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla białego Forka XT, z małą świnką na lusterku, blachy nieznane. Wyminęliśmy się dzisiaj około 20:00 na S3 między Zieloną Górą a Sulechowem. Zdążyłem zauważyć tylko świnkę i czas reakcji nie pozwolił na żadne pozdrowienie, więc pozdrawiam tutaj. My jechaliśmy białym hawkiem STI ZPL....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Subaraków (ewentualnie "Toyoty" :) ) napotkanych z okazji Tunning Show w Łodzi

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

 

Ta biała możliwe że Przygońskiego, bo ma coś takiego a dużo takich w pl pewno nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdro dla Subaraków (ewentualnie "Toyoty" :) ) napotkanych z okazji Tunning Show w Łodzi

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

 

Ta biała możliwe że Przygońskiego, bo ma coś takiego a dużo takich w pl pewno nie ma. 

 

 

Ta akurat nie Przygońskiego. ;)https://www.facebook.com/Wide-Rocket-GT86-157797287896412/?fref=ts

 

Dużo nie ma, ale się pojawiają. Ta pewnie też gdzieś tam była: https://www.facebook.com/Projekt86byMario/?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj z Milówki ;)

odmrygane niebieskiemu blobeye... a myslalem ze tam tylko jeden hawk STI krąży :>

Też tam wczoraj byłem a w sumie to jestem, ale Bugiem, może małe spotkanie jak jesteś tam

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrowienia z wczoraj z Milówki ;)

odmrygane niebieskiemu blobeye... a myslalem ze tam tylko jeden hawk STI krąży :>

Też tam wczoraj byłem a w sumie to jestem, ale Bugiem, może małe spotkanie jak jesteś tam

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

 

 

nie uwierzysz... ale słyszałem Cię jak jechałeś przez Kamesznice, aż się wychyliłem za płot i tylko widziałem ułamek sekundy bugowe lampy i niebieskie skrzydło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...