Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jaworzno, ok. 20-tej.

Pozdrowienia dla załogi jasnozielonego Forka SG (rej. KCH....) ze świnkami, z którym wymieniliśmy kiwki ruszając ze świateł. :)

Bardzo przyjemny akcent na zakończenie trasy na Węgry i z powrotem (ponad 1200km), gdzie spotkałem tylko jedną starszawą Imprezę na węgierskich tablicach i jedną na Słowacji. Posucha Subarowa tam straszna jest. :mellow:

No i parę wyprzedzonych w okolicach Krakowa Forków na A-4 też pozdrawiam. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od"suberet" post="2492775" timestamp="1471289460"]

 

Jaworzno, ok. 20-tej.

Pozdrowienia dla załogi jasnozielonego Forka SG (rej. KCH....) ze świnkami, z którym wymieniliśmy kiwki ruszając ze świateł. :)

Bardzo przyjemny akcent na zakończenie trasy na Węgry i z powrotem (ponad 1200km), gdzie spotkałem tylko jedną starszawą Imprezę na węgierskich tablicach i jedną na Słowacji. Posucha Subarowa tam straszna jest. :mellow:

No i parę wyprzedzonych w okolicach Krakowa Forków na A-4 też pozdrawiam. :)

 

Dzieki. My też odpozdrawiamy. ( 400 km po polszy i tylko jedna impreza i jeden forek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Subaru, który obtrąbił mnie w okolicach stacji BP na Kamieńskiego w Krakowie ok. 17:00 :-) Zobaczyłem świnię z opóźnieniem, bo strasznie pod słońce patrzyłem, żeby jakoś widzieć sygnalizator i mnie oślepiało, ale uznajmy moją podniesioną rękę (którą zasłaniałem oczy) za machanie :-)  A to można tak buspasem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam, mijaliśmy się jakoś chyba ostatnio na Płochocińskiej również :)

Może tak być, aczkolwiek nie pamiętam kiedy tam ostatnio byłem... Poza tym ja zawsze macham jak wariat innym subarynkom więc jak nie machałem to raczej jednak nie byłem ja :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...