Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam ciemnego (czarnego?) oświnionego Forka WD, który kwadrans temu stanął na sąsiednim pasie Popiełuszki przy Szkole Pożarniczej i dopiero pomruk odjazdu wyrwał mnie z tępego gapienia się w światła stopu poprzedzającej mnie skody :-) Było już za późno na machanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kobietę z  srebrnej Imprezy hatchback. W piątek przed 20 wyprzedziłaś mnie na ekspresie żywiec - bielsko, potem ja mrygłem i wyprzedziłem Ciebie :) 

(potem pomyliłem drogi i skończyłem już na Bielsku za Tobą) 

dwie naklejki z plejad na tyle więc na pewno forumowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę z nowego Legacy WB...5J z seledynowa świnką na klapie.

Widziany w sobotę ok. 13 na Wisłostradzie w kierunku Łomianek.

Z lekkim opóźnieniem, ale to byłem ja. akurat jechałem do Dawoja, ale żadnego Subaraka po drodze nie kojarze (tylko stłuczkę przy światłach przy Heroldów/Muzealnej).

Edytowane przez JJacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela niebieskiej imrezy (wrx? spojler przynajmniej od wrx) oświniaczonej na blasze KR, parkującej pod wątpliwie przyjemnym miejscem aka komisiariat nr3 w Krakowie dziś z rana.

I okazuje się ze GD jest wyższe niż GH :( i ja się już nad krawężnikiem nie zmieścilem.. drapiąc sobie przy okazji zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę temu na A1 na wysokości Zabrza czarny Lanos jadący w stronę Gliwic. Jakieś 15 min później już na S1 dwa forki. III gen SB i I gen EZG/EZD jadące w stronę A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...