Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla białego legasia lub obk ze świniakiem na lusterku miniętego koło jednostki na Gajowickiej. Był szybki salut, ale nie wiem czy zauważyony ;)

A kto to parkuje koło Koi sushi na Zwycięskiej, srebrnym turboforkiem sg, takim jak mój tyle że z bagaznikiem na dachu?

Zauważony, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla suberet, dziś 17.20 na Giszowcu. Przeleciałem za twoimi plecami jak skręcałeś więc nie mogłeś mnie widzieć. :)

Hmmmm.... Tam mieszkam, więc to prawdopodobne. Jednak o tej godzinie to na pewno nie ja. 16.40 to możliwe, ale nie później. Mimo wszystko, dzięki :)

Hehehe, dopiero teraz skumałem datę, czyli jednak to ja. Jeszcze raz dzięki i odpozdrawiam. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice 16,35.

Pozdrowienia dla kierownika (w okularach) niebieskiej Imprezy, który wjeżdżał na Kościuszki z bocznej w kier. Mikołowa. :)

Świnki były, ale machać nie było sensu, bo kierownik mocno skupiony na tłoku drogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika granatowego buga wrx zaparkowanego na ul. Piłsudskiego we Wrocławiu widziany ok. 7:35 świnka na klapie i rej. CB :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika blue mica bloba wrx zaparkowanego na ul. Komandorskiej tuż przy firmie DachBud oraz sklep EPI na numerach EZD ramka z Mts :) Widziany ok 7:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy białego OBK na tablicach DWxxxx, było machane dziś w Miastku ok. 15:00

O tej samej porze wczoraj widziałem też ciemnego Forka II z popielatymi zderzakami na blachach BKL, który jechał z Miastka w stronę Bytów/Kościerzyna - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pozdrowić żonowóz;)

 

70275acf78bd5280dd8a58e40716dd19.jpg

 

Do tego biały forek 03 widziany dzis na górczewskiej kolo 17. Śliczny był i oklejony jakimiś dziwnymi spojlerami:;)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów stał wczoraj przez jakis czas koło 23 w lesie w Emowie przy ul. Sosnowej? Impreza blue mica, chyba blob albo hawk, wydawało mi się, ze widziałem świnkę na klapie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj z Radomia:
- Piotrek_22 i jego piękna, biała turbowanna na Traugutta około 8 rano
- kawałek wcześniej, na tej samej ulicy świetnie wyglądający, bluemiczny Forek Sg ok godz 14

- parking koło Słonecznej, niebieska turbowanna na blachach LU (powodzenia w sprzedaży)

- parking przy dworcu PKP, srebrny Forex XT około 8 rano. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...