Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze żeby nie zapomnieć to na Rajskiej stoi nieruszony z miejsca od chyba pół roku (wstyd :P ) srebrny Legaś IV sedan - niedługo tam przyrośnie ;)

 

Albo użytkownik czyta forum, albo to zbieg okoliczności ale srebrny Legaś już w ruchu, tak więc cofam to co napisałem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mieszkańców ulicy Olimpijskiej w Warszawie, codziennie wioząc młodego do żłobka mijam w kolejności - zadbaną Imprezę I WRX/STi kombi, sympatyczny Justy IV i Forester III, czasem na skrzyżowaniu stoi jeszcze błękitny WRX - mocna ekipa na tak krótkiej ulicy  :)

 

No i jeszcze żeby nie zapomnieć to na Rajskiej stoi nieruszony z miejsca od chyba pół roku (wstyd :P ) srebrny Legaś IV sedan - niedługo tam przyrośnie ;), na tej samej dzielnicy piękny BRZ, oraz Outback IV

 

Wszystkich kierowców pozdrawiam z niebieskiego Legasia IV na blachach NO

 

 

Smutno mi, zostałem pominięty w zestawieniu, ale może nie zapuszczasz się tak daleko. Na Miączyńskiej w pierwszym podwórku po prawej za Spartańską, jestem ja z moim Legacy IV grantowym. Zapraszam do zmiany drogi powrotnej od czasu do czasu przez Miączyńską ;) + Pozdrawiam na zaś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pozdrowienia dla odwiedzającego w niedzielę stoisko HyperX podczas IEM2016 w Katowicach :) Miał niebieską kurtkę "SPRT".

Podszedłem i powiedziałem mu że ma fajne wdzianko :)

Ja byłem w czerwonej koszulce POLO "HyperX CREW" :)

 

Pozdrawiam zatem :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam kierowcę ciemno-zielonego Subaru Outback przed liftem o numerach WE914 oklejony świnkami na lusterkach oraz tylnej klapie, który był widziany dziś w nocy na parkingu przy Al. Jerozolimskich / Jana Pawła II z ładną blondynką z placu Pigalle. Jak to czytasz to daj znać czy warto się tam wybrać bo nigdy nie byłem. Pozdrawiam !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam kierowcę ciemno-zielonego Subaru Outback przed liftem o numerach WE914 oklejony świnkami na lusterkach oraz tylnej klapie, który był widziany dziś w nocy na parkingu przy Al. Jerozolimskich / Jana Pawła II z ładną blondynką z placu Pigalle. Jak to czytasz to daj znać czy warto się tam wybrać bo nigdy nie byłem. Pozdrawiam !

Forumowicze, mamy na forum jakąś gnidę która wywleka posty z The Forum na FB - profil "Beka z Subaru". Ten post już tam wisi ku uciesze gawiedzi.

Zwracajmy uwagę co piszemy (podawanie numerów rej.) żeby kogoś nie wsadzić na minę ...

Edytowane przez MForbi
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Serdecznie pozdrawiam kierowcę ciemno-zielonego Subaru Outback przed liftem o numerach WE914 oklejony świnkami na lusterkach oraz tylnej klapie, który był widziany dziś w nocy na parkingu przy Al. Jerozolimskich / Jana Pawła II z ładną blondynką z placu Pigalle. Jak to czytasz to daj znać czy warto się tam wybrać bo nigdy nie byłem. Pozdrawiam !

Forumowicze, mamy na forum jakąś gnidę która wywleka posty z The Forum na FB - profil "Beka z Subaru". Ten post już tam wisi ku uciesze gawiedzi.

Zwracajmy uwagę co piszemy (podawanie numerów rej.) żeby kogoś nie wsadzić na minę ...

 

Proszę Cię. Przecież nie od dziś wiadomo, że założycielem tej strony jest jakiś czynny użytkownik forum i zrobił to w celach typowo humorystycznych. Gość jest jednym z nas, natomiast miał pomysł, aby swoją wiedzę, którą niewątpliwie ma obracać w żarty. Trochę dystansu, bo humor jeszcze nikomu nie zaszkodził  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@JedrulaL Może była żółta i oklejona "warsztatowo", z kołem zapasowym na dachu? ;)

Żółty był, na dachu chyba trumna, koła nie pamiętam :huh:

 

To pewnie Maciek, raczej tu nie zagląda, ale powiem mu, że został "namierzony" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla widzianych wczoraj : - autostrada A4 w kierunku granicy,bordowy Forek I blachy LU Dalej niedziela 06.03.16 Na hali ludowej we Wrocku: - Impreza evo EL w podziemnym - Forek Mysia DW ok.16 na zewnątrz hali - Forek I polift DKL o tej samej porze. - Dzisiaj ok.12-13 Levorg DW Bielany Załączone miniaturki PZDR STI.jpg

 

Pozdrawiam ponownie, kolega ma donośny wydech, na parkingu podziemny słychać było już na wjeździe  :)

 

post-7758-0-43478200-1457385954.jpg

Edytowane przez Seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie - pozdrawiam!

post-486-0-34329100-1457553014_thumb.jpg

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam kierowcę ciemno-zielonego Subaru Outback przed liftem o numerach WE914 oklejony świnkami na lusterkach oraz tylnej klapie, który był widziany dziś w nocy na parkingu przy Al. Jerozolimskich / Jana Pawła II z ładną blondynką z placu Pigalle. Jak to czytasz to daj znać czy warto się tam wybrać bo nigdy nie byłem. Pozdrawiam !

Forumowicze, mamy na forum jakąś gnidę która wywleka posty z The Forum na FB - profil "Beka z Subaru". Ten post już tam wisi ku uciesze gawiedzi.

Zwracajmy uwagę co piszemy (podawanie numerów rej.) żeby kogoś nie wsadzić na minę ...

Proszę Cię. Przecież nie od dziś wiadomo, że założycielem tej strony jest jakiś czynny użytkownik forum i zrobił to w celach typowo humorystycznych. Gość jest jednym z nas, natomiast miał pomysł, aby swoją wiedzę, którą niewątpliwie ma obracać w żarty. Trochę dystansu, bo humor jeszcze nikomu nie zaszkodził ;)

Adi...prosze Cię. Przeglądałeś te posty ?

Kiedyś wstawili zdjęcie użytkownika szczur i śmiali coś tam z jego wyglądu... To nie są raczej śmieszne rzeczy - gdyby wstawiali tam same posty np zwiesniaczobych samochodów to wtedy ok...ale niektore wpisy są jakieś porażkowe. W ogóle sam opis tej grupy coś w stylu " jezeli zobaczysz inne subaru i piszesz o tym referaty na forum to jest o Tobie' ...pisalem jakiś czas temu właśnie o tym profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Targ, około godziny 18:00 niebieska impreza z małymi czerwonymi świnkami - poszedł z Krzywej na Kopernika, a ja na prawo w Tysiąclecia. Szkoda, bo chciałem posłuchać, bo z daleka było fajnie. Pozdrawiam, może kolejnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...