Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam właściciela najnowszego niebieskiego STi którego już chyba trzykrotnie minąłem w tym samym miejscu na ul. Włodarczyka w Krakowie ;) zawsze machane. I przy okazji prawie to samo miejsce na stacji powyżej, niebiskiego hawka chyba.. STi, który co pare dni mnie mija na tej stacji gdy kogoś wyrzucam (zdaje się ze rejestracja bielska?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Ayu zaparkowanego na Dzielnej

 

Odpozdrawiam :D

 

Pozdro z soboty wieczorem dla ekipy z białego Legacy kombi spotkanych na Radzymińskiej i potem jechaliśmy prawie do pl. Bankowego razem. Sorki, że spowolniłem Was przed tunelem trasy W-Z ale chciałem zobaczyć czy seryjny wydech słychać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy WRX, która dzisiaj około 16 z przeokrutnym bulgotem wlatywała do Częstochowy od strony południowej (Nierada)  :) Było machane, ale tak dynamicznie wyskoczyłeś z zakrętu, że nie miałem nawet czasu żeby się jorgnąć którym dokładnie modelem jedziesz zanim sam schowałem się w zakręcie. 

Edytowane przez Kalor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony Forek II ze świnią na lusterku widziany w... lusterku w niedzielę rano na odcinkowym pomiarze prędkości na DK2 na wschód od Warszawy.

 

Oświniaczony USDM OBK III WM widziany podczas zwracania na skrzyżowaniu Ostrobramska/Zamieniecka dziś ok. 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla widzianych wczoraj :

- autostrada A4 w kierunku granicy,bordowy Forek I blachy LU

 

Dalej niedziela 06.03.16

Na hali ludowej we Wrocku:

- Impreza evo  EL w podziemnym

- Forek Mysia DW ok.16 na zewnątrz hali

- Forek I polift DKL o tej samej porze.

 

- Dzisiaj ok.12-13 Levorg DW Bielany

post-7758-0-43478200-1457385954_thumb.jpg

post-7758-0-52666400-1457385966_thumb.jpg

post-7758-0-97551700-1457385980_thumb.jpg

post-7758-0-50757200-1457385993_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niedzieli dla kierownika srebrnego GTka w okolicach między Jelenią Górą a Zaporą Pilchowicką, machałeś  koledze z nowego WRX STI a ja sobie stałem kilkaset metrów dalej w grupce osób z aparatami robiąc test właśnie tego srebrnego STI  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi w srebrnym STI Blob-eye (wraz z drugim koleżką w Nysce 350Z), spotkanych wczoraj na Stadionie Narodowym. Blow-off grał, że aż było słychać jak byli jeszcze na Targowej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mieszkańców ulicy Olimpijskiej w Warszawie, codziennie wioząc młodego do żłobka mijam w kolejności - zadbaną Imprezę I WRX/STi kombi, sympatyczny Justy IV i Forester III, czasem na skrzyżowaniu stoi jeszcze błękitny WRX - mocna ekipa na tak krótkiej ulicy  :)

 

No i jeszcze żeby nie zapomnieć to na Rajskiej stoi nieruszony z miejsca od chyba pół roku (wstyd :P ) srebrny Legaś IV sedan - niedługo tam przyrośnie ;), na tej samej dzielnicy piękny BRZ, oraz Outback IV

 

Wszystkich kierowców pozdrawiam z niebieskiego Legasia IV na blachach NO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich pozdrawiających ;-)

Odpozdrawiam :)

Wczoraj maiłem okazję pozdrowić Pana Taksówkarza ( Srebrny Forester Gen I) przy PKP Katowice, w imieniu forumowiczów. Nie byłem pierwszy tego dnia:)

Pozdrowienia również dla Pani z Forestera S Turbo Gen pierwszy mijaną dzisiaj ok 16 w okolicy tunelu w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi w srebrnym STI Blob-eye (wraz z drugim koleżką w Nysce 350Z), spotkanych wczoraj na Stadionie Narodowym. Blow-off grał, że aż było słychać jak byli jeszcze na Targowej :) .

Wiewiór i BartekZ33 hahaha siali hałas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...