Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez zawsze pozdrawiam. A moze by jakies nalepki w stylu "forum.subaru.pl" albo cos. To wtedy wiadomo, ze swoj

 

No są przecież klubsubaru.pl

Zapisuj się, dostaniesz i już jesteś obtrąbiony, obmachany, obmigany przy spotkaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy sprzedał - nieważne, dowiedziałem się dzisiaj kto ma SO LBERG i że to iście miszczoskie auto :wink: a jako że michal go pozdrawial wiec chcialem jako ciekawostke dorzucic, po prostu...

 

takich aut nie sprzedaje sie obcym osobom i nie znikaja na zawsze...

 

p.s. to subaru emotion już było czy jest w ten weekend w końcu..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest okropne.

 

Apel do wszystkich:

 

MIEJCIE OCZY OTWARTE I POZDRAWIAJCIE INNYCH WLASCICIELI SUBARU. Niewazne, czy beda patrzec na Was jak na debili, wazne zeby podtrzymac poczucie przynaleznosci do pewnej grupy! Mnie to osobiscie dobija jak pomysle, ze Subaraka mogl kupic jakis zarobiony biznesmen, ktory mysli, ze ma V6 pod maska, naped jest dolaczany, nie ma najmniejszego poczucia przynaleznosci a wogole mysli, ze jego auto nazywa sie Legasy Outbak :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorkiem na Wadowickiej Outback na blachach KNT .... też nie odwzajemnił pozdrowienia :(

 

Podlec. Pewnie jakiś japiszon ;-)

 

Ja z zalozenie macham tylko do Imprez (kierownicy innych modeli, nie wiedza co sie dzieje). Dzis znow widzialem S0 LBERGa jak skradal sie w korku ok. 15:30 do G.M. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał napisał:

S0 LBERG to na 100% nie jest STi SE Leszka. Dzis jezdzilem SE Leszka i bynajmniej go nie sprzedal, a numery ma nadal KR ####L

 

dziwne...nie chciałem siać taniej sensacji ale powiedział to właścicel... więc może jakieś niedopowiedzenie albo może miał dwa... :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...