Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chyba nie ten dział :).

BTW. pozdrawiam 2 czarne imprezy hawk eye na tablicach KTT w Zakopanem, szarego forestera z przeczepką i świniakiem na lusterku na zakopiance, srebrną turbowanne również w Zakopanem i srebrnego GT sedana :).

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane 14.07.2013 na trasie wawa-Karwia,zwlaszcza jedna Impreze srebrna,na WRA.Poza tym,witam i pozdrawiam wszystkich plejadowcow,ktorzy spedzaja teraz wakacje w oklicach Karwii,zwlaszcza Karwieńskich Blot 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane 14.07.2013 na trasie wawa-Karwia,zwlaszcza jedna Impreze srebrna,na WRA.Poza tym,witam i pozdrawiam wszystkich plejadowcow,ktorzy spedzaja teraz wakacje w oklicach Karwii,zwlaszcza Karwieńskich Blot 2.

Zamelduje się tam w poniedziałek ;)

 

Pozdrawiam niebieską Imprezę WRX KR...... widzianą na ul. Warszawskiej pod PK koło godziny 17:30 ... niestety byłem tylko pieszym w drodze do mojego Forka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich zaparkowanych na bajecznej :) błękitna impreza, forek i legaś zielony i wszystkich z trasy Wrocław- Wawa i Wawa - Lublin a szczególnie Pana w czerwonym legasiu starszym kombi co się uśmiechał i uśmiechał w korku :) przed Wawą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane 14.07.2013 na trasie wawa-Karwia,zwlaszcza jedna Impreze srebrna,na WRA.Poza tym,witam i pozdrawiam wszystkich plejadowcow,ktorzy spedzaja teraz wakacje w oklicach Karwii,zwlaszcza Karwieńskich Blot 2.

 

Ja w okolicy obsiądę już w sobotę rano. :) Niech żyje URLOP !!! ( przynajmniej przez 14 dni, a komary niech wyzdychają )

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem kilka dni w zakopanem i okolicach (2godz temu wrocilem) i masakra ile tam subaryn jezdzi :P legacy i forków bylo więcej, ale z imprez tez duzo widzialem :P

 

Bo się sprawdzają bardzo dobrze tutaj i są doceniane ;)

więc zaoczne pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pozdrowienia dla OBK WR......., z którym jechałem przez chwilkę na ul. Kieleckiej w Radomiu. Świnek NIET :(

 

Jak ciemno zielony/butelkowy to móżliwe że mój mechanik/wujas - kręci się w tej okolicy ;) ja go tutaj chyba zarejestruje :P wcześniej forek, teraz obk a świnek brak, what a shame :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmel,

zaległe pozdrowienia chyba sprzed 2 tygodni, obmachaliśmy się przed pl.bankowym (Ty leciałaś prawym w prawo, ja stałem w korku na środkowym). :)

 

Zaległe pozdrowienia dla Buły, którego w końcu ujrzałem w naszych okolicach parę dni temu a chwilę później dla błękitnego XT z którym dwukrotnie się obmachaliśmy w dwóch różnych miejscach ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmel,

zaległe pozdrowienia chyba sprzed 2 tygodni, obmachaliśmy się przed pl.bankowym (Ty leciałaś prawym w prawo, ja stałem w korku na środkowym). :)

 

Zaległe pozdrowienia dla Buły, którego w końcu ujrzałem w naszych okolicach parę dni temu a chwilę później dla błękitnego XT z którym dwukrotnie się obmachaliśmy w dwóch różnych miejscach ochoty.

Pamietam i odpozdrawiam :)

 

Pozdrowienia z przed chwili na ul. Pileckiego :) trzoda na lusterku:)

 

9321439604_6b2c74ddf8_t.jpgCamera Roll-340 by -kochanken-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj z parkingu pod klifem:)

 

9320937500_b01ee09be1_m.jpgCamera Roll-336 by -kochanken-

 

Dwie Ładne dupeczki się spotkały :);)

 

My też zrobiliśmy fotkę, ale nie było czasu jeszcze wstawić :)

Pozdrawiamy!! :D

 

 

266_nowy_obraz.jpg

Poprawiam i już wstawiam. Karmel masz piękne Ultraleggery, normalnie miód cud malina :wub: . Miałem dylemat czy to Twoje Subaru, bo wiem, że ktoś z warszawiaków na Forum też ma takiego no ale Legaś w taaakich "butach" to tylko w rękach kobiety.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...