Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

 

- kierowniczki/kierownika białej wanny GT, spotkanej wczoraj po południu na Moście Grota-Roweckiego (było mrugane :D )

 

- kierownika niebieskiego newage'a na białej feli, widzianego na Dolince Służewieckiej wczoraj przed godz. 15

 

- kierownika niebieskiego bloba STI prodrive, spotkanego i pozdrawianego dzisiaj przed godz. 15 na ul. Żwirki i Wigury - zacnie sapie ta bestia! :lol:

 

- kierownika nieoświnionej wanny GT w kolorze granatowym, widzianego dziś na Żwirki i Wigury na wysokości Marynarskiej

 

- Moniki, widzianej dzisiaj na Bemowie na wysokości lotniska B)

 

Offtza & Leniwiec :D

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- kierownika niebieskiego bloba STI prodrive, spotkanego i pozdrawianego dzisiaj przed godz. 15 na ul. Żwirki i Wigury - zacnie sapie ta bestia! :lol:

 

 

odpozdrawiam, chwilę zarządziliśmy na Żwirkach :) banany na naszych twarzach bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnąłem dzisiaj ściechę :evil2:: K-ce - Zwoleń - Lipsko - Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Busko Zdrój i z powrotem, i o zgrozo napotkałem tylko jedną Subarynkę :excl: Imprezę rocznik po 2008 w okoliczch Opatowa, w związku z czym pozdrawiam kierownika, choć trzody na aucie nie dostrzegłem. :facepalm:

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe DAF ja ostatnio zrobiłem trasę na Hajnówkę przez Dęblin - Radzyń Podlaski - Międzyrzec Podlaski itd... i spotkałem dwa subaraki jeden co już zawsze widzę przed Rykami OBK złoty i forka I gen. gdzieś za Międzyrzeczem :(

 

Za to dziś pozdrowienia dla srebrnego forka II gen z turbo na WRA stojącego przy parku w Zwoleniu

I dla własciciela czarnej Tribeki na WPI który mrugnął mi w Policznie, ucieszony faktem że w końcu ktoś odpowiedział na moje machanie po chwili zobaczyłem że mrugał bo obok przychodni suszarka stała ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy (Żona i mła) ekipę mieszaną w skórze na motocyklu na światłach w Głuchowie na końcówce S7. My hybrydą jechaliśmy - Czarna Foka z białymi świniami. Dzięki za thumb-ups. Z początku nie zrozumieliśmy, o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właścicieli wszystkich subaryn widzianych w Nowym Sączu i okolicach :) srebrna wanna GT, niebieski sedan GT widziane w okolicach rynku w sobotę/niedzielę, czarnego hawka NA w sedanie mijanego w niedzielę - chciałem machnąć ale kierownik nie poaczał :) i srebrnego hawka również NA w sedanie mijanego w okolicy Grybowa/Gorlic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z przed chwili dla kierownika/ czki bordowego forka ktory na Bitwy Warszawy tlymaczyl sie policji... Mam nadzieje ze skonczylo sie na pouczeniu a nie mandacie:)

 

No i kolejne pozdrowienia dla srebrnego forka zaparkowanego na Etiudy Rewolucyjnej :)

 

 

Pozdrawiam te bialego forka WWL z Konstruktorskiej:)

Edytowane przez Karmel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ok. 21 ścigał się z motocyklem ze świateł na Czerniakowskiej na wysokości Gagarina i dlaczego przegrał ? Pussy :P Pozdrawiam :D

Cholera, zaczalem sie juz tlumaczyc grubo, a to chyba nie ja :P Ja sie scigalem na Sobieskiego, rowniez kolo 21. Ale wczesniej jechalem Czerniakowska i moze kolo Gagarina tez mnie tchnelo... A jaki samochod?

Edytowane przez przemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ok. 21 ścigał się z motocyklem ze świateł na Czerniakowskiej na wysokości Gagarina i dlaczego przegrał ? Pussy :P Pozdrawiam :D

Cholera, zaczalem sie juz tlumaczyc grubo, a to chyba nie ja :P Ja sie scigalem na Sobieskiego, rowniez kolo 21. Ale wczesniej jechalem Czerniakowska i moze kolo Gagarina tez mnie tchnelo... A jaki samochod?

Niebieskie z dużym skrzydłem, New age. Więc mógł być to Twój Blob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ok. 21 ścigał się z motocyklem ze świateł na Czerniakowskiej na wysokości Gagarina i dlaczego przegrał ? Pussy :P Pozdrawiam :D

 

ja wczoraj się łapałem z dwukółkiem ok 19:30 na boboli :D szliśmy równo tylko że on na kole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ok. 21 ścigał się z motocyklem ze świateł na Czerniakowskiej na wysokości Gagarina i dlaczego przegrał ? Pussy :P Pozdrawiam :D

 

ja wczoraj się łapałem z dwukółkiem ok 19:30 na boboli :D szliśmy równo tylko że on na kole :D

Czyli, wychodzi z tego, że był to monocykl :biglol:

monocykl-miejski-quax-lu_230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...