Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kolegi picasso który zaparkował swoje cudo dzisiaj przy zoo :)

 

faktycznie unikatowy ten forek, od razu przyciąga zwrok :ok::thumbup:

 

Rowniez pozdrawiam! :) Widzialem zaparkowanego Forka dzis ok. godz. 17 przy Andersa. Piekny kolorek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z piątku z A4 w kierunku WRC dla jarmaja (o ile wiśniowy bug ze świnkami, który mnie minął należy do niego).

Pozdrowienia również dla Mont'a, który mijał mnie w niedziele na A4 - mrugane było. Jak zobaczyłem auto w lusterku to od razu pomyślałem, że to możesz być ty.

Pozdrowienia ogólne dla subaraków napotkanych w trasie między Legnicą, a Świeradowem-Zdrój. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z piątku z A4 w kierunku WRC dla jarmaja (o ile wiśniowy bug ze świnkami, który mnie minął należy do niego).

 

Zapewne to byłem ja, w drodze na Rajd Karkonoski. Pozdrawiam również serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego Hawka STI (SH chyba) z "grubym" FMIC, czarnymi lampami i przelotem - z którym zrobiliśmy dzisiaj objazd Jordanowa w KSU :D Świnki na lusterkach były ;)

Edytowane przez mariost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla obmachanego czarnego WRX z którym jechałem dziś jakiś kawałek w drodze na Szczytno :)

 

Pozdrawiam również, machałem na początku jak zobaczyłem świniaka za sobą i na koniec na rondzie jak się rozjechaliśmy w Szczytnie.

 

Myślałem, że nie widziałeś ;)

Edytowane przez adrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnej Skody widzanej wczoraj na skrzyżowaniu Górczewska/ Prymasa ok. 20.

Byłem rowerkiem, czekałem na zielone i tak sobie nawet przez chwilę pomyślałem, że jak na Skode to nawet wygląda jak cię mogę :twisted: i nieźle się zdziwiłem, jak potem zauważyłem świnkę na klapie :mrgreen:

 

 

Przy okazji pozdrawiam forka rpw, w oklejeniu plejadowym, ale już bez plejadowych blizn, zaparkowany był w piątek na parkingu w Arkadii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z weekendu dla wszystkich Subarek widzianych w okolicy Ostródy,Starych Jabłonek i okolic :)

Kilka na parkingu FIVB .

Niebieska impreza na rej.WZ z czarnymi naklejkami Subaru na bokach.Srebrny WRX na rej.NOS parkujący na tym samym parkingu strzeżonym przy Chrobrego .oba oświniaczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...