Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla pięknej niebieskiej Imprezy WRX STI na warszawskich blachach stojące obok Orange w Zwoleniu przed południem,

jak również dla forka 2,5 XT jadącego w kierunku Zwolenia z przyczepką :) świnek nie widziałem bo za szybko pędziłem i w ostatniej chwili zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Forka spotkanego koło 17 na skrzyżowaniu Niepodległości/Batorego - forek nie oświniony ale kierowca się na mnie popatrzył, machnąłem mu, uśmiechnął się wymownie i odmachał :D oraz kierowniczkę niebieskiego klasyka 2 drzwiowego z naklejką WRX z tyłu wsiadającej o tej samej porze na Łowickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wlasciciela czerwonego classica, ktorego auto stalo zaparkowane wczoraj o godz. 21 na Konwiktorskiej. Trzoda na lusterku + naklejka move over.

 

Odpozdrawiam! B) Wspierałem Offtze podczas biegu w "She runs the night" :)

 

KamilP, być może to leniwiec

 

Potwierdzam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore żniwo z dziś:

Srebrny Forek z przyczepką na DK1 na wylocie z Częstochowy na Warszawe - świnki były, ale jechałem inkoguto Focusem sedan.

 

 

Jeśli to była 6cio metrowa dłużyca, to byłem to ja....

 

 

... pierwszy raz ktoś mnie pozdrowił :blush: :blush: :blush::D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego wrxa, ktory smignął przez pl. narutowicza jakies pol godziny temu :)

parkowalem po drugiej stronie pod kerfurem ;)

 

To byłem ja, zrobiłem sobie samotnego POM'a po spociku :D odpozdrawiam :D nie zauważyłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego wrxa, ktory smignął przez pl. narutowicza jakies pol godziny temu :)

parkowalem po drugiej stronie pod kerfurem ;)

 

To byłem ja, zrobiłem sobie samotnego POM'a po spociku :D odpozdrawiam :D nie zauważyłem :(

 

tez bym pewnie nie zauważył gdybym najpierw nie uslyszał :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego wrxa, ktory smignął przez pl. narutowicza jakies pol godziny temu :)

parkowalem po drugiej stronie pod kerfurem ;)

 

To byłem ja, zrobiłem sobie samotnego POM'a po spociku :D odpozdrawiam :D nie zauważyłem :(

 

tez bym pewnie nie zauważył gdybym najpierw nie uslyszał :D:P

 

a ja cały czas mam obawy czy dobrze "gada" <_<:D

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla błękitnego Forka z biała świnia na lusterku za Radomiem w kier. Kielc

Ja srebrnym OBKiem z czarnym boxem

 

...oraz wiśniowego OBKa d WU...przed obwodnicą Jędrzejowa

 

...oraz wiśniowego OBKa d WU...przed obwodnicą Jędrzejowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce bordowego Forka WPR, ktory sunal dzis o godz. 8.45 ul. Anielewicza. Probowalem Cie dogonic (na rowerze), ale niestety.. :) Byla swinia na klapie, wiec licze na "odpozdrawiam"! :D

Odpozdrawiam :D

Szukałem końca strefy płatnego parkowania, daawno w tej okolicy nie byłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione, ale za to video-pozdrowienia dla BRZ'eta spotkanego 27 czerwca w Wa-wie na Grojeckiej. Byłem tak nachalny :) :) i swoim zachowaniem tak wyrażałem podziw dla auta, że wręcz zmusiłem kierownika do "odpozdrowienia". Po wymianie uprzejmości, BRZ przejechał dostojnie przed maską mojego Forczestera, jakby wiedział może być nagrany - urodzony gwiazdor ;)

 

Przy okazji podziękowania dla arosiak, za możliwość korzystania z rejestratora Media Tech MT-4043 :D

 

Edytowane przez Golfstrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione, ale za to video-pozdrowienia dla BRZ'eta spotkanego 27 czerwca w Wa-wie na Grojeckiej. Byłem tak nachalny :) :) i swoim zachowaniem tak wyrażałem podziw dla auta, że wręcz zmusiłem kierownika do "odpozdrowienia". Po wymianie uprzejmości, BRZ przejechał dostojnie przed maską mojego Forczestera, jakby wiedział może być nagrany - urodzony gwiazdor ;)

 

 

To mój sąsiad, chyba nie forumowy. A BRZ zastąpił Harleya ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...