Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela białej Imprezy GC (prawdopodobnie STI) z Ostrowca Świętokrzyskiego, wracającego dziś z SuperOESu w Radomiu. Przez jakieś pół Radomia jechałem za Tobą niebieską wolnossącą Imprezą ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego Forka I gen. co to mi przed chwilą zaburczał jak trza pod oknami fabryki i pojechał w kierunku Urzędu Miejskiego w Kozienicach. Niestety blaszek nie widziałem :(

 

Następne pozdrowienia dla kierowniczki z dzieciątkiem Subaru Tribec'a o nr rej. WI...... parkującej na przeciwko mojego Forka. Śfinek niet. :)

 

x098.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Mike85, piąteczka dla ciebie

Piona

 

 

Pozdrawiam kierownika Czarnego Forka z prosiakiem na lusterku widzianego w Nieporęcie na Jana Kazimierze (przy fotoradarze) jadącym w stronę Stolicy. Na rowerze byłem, ale nie wiem czy słyszał jak dzwoneczkiem dzwoniłem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez dzisiaj żniwo, zawsze tak mam jak jade rowerem. pozdrowienia dla srebrnego forka na skrzyzowaniu jana pawla i solidarnosci a następnie tez srebrnego klasyka i bloba Sti na tablicach TSZ na "goleszowie".

 

Własciciela bloba pozdrawiam szególnie gorąco, moja ładniejsza połówka tez męczy mnie o takie świnie na lusterkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez dzisiaj żniwo, zawsze tak mam jak jade rowerem. pozdrowienia dla srebrnego forka na skrzyzowaniu jana pawla i solidarnosci a następnie tez srebrnego klasyka i bloba Sti na tablicach TSZ na "goleszowie".

 

Własciciela bloba pozdrawiam szególnie gorąco, moja ładniejsza połówka tez męczy mnie o takie świnie na lusterkach :D

 

Przyznaję się do bloba na tablicach TSZ ;) rozumiem, że ta róziowa bardziej przypadła do gustu ładniejszej połówce :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez dzisiaj żniwo, zawsze tak mam jak jade rowerem. pozdrowienia dla srebrnego forka na skrzyzowaniu jana pawla i solidarnosci a następnie tez srebrnego klasyka i bloba Sti na tablicach TSZ na "goleszowie".

 

Własciciela bloba pozdrawiam szególnie gorąco, moja ładniejsza połówka tez męczy mnie o takie świnie na lusterkach :D

 

Przyznaję się do bloba na tablicach TSZ ;) rozumiem, że ta róziowa bardziej przypadła do gustu ładniejszej połówce :)

Pozdrawiam

 

dokladnie, niepotrzebnie jej wspomnialem ze taką smieszną swinke widzialem, oczywiście użyła niepodważalnych argumentów i musiałem już złożyc odpowiednie zamówienie na allegro... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego bloba STi na blachach ERW spotkanego wczoraj o 18:30 na ul. Cybernetyki. Jechałem czarną Octavią, ale uświnioną :D

Siema! nie ogarnąłem na początku że machasz i jak świnie na klapie zobaczyłem to już byłeś lekko przede mną. Wyjazd z Cybernetyki w Rzymowskiego to kibel ale że jadę tamtędy raz na 5 lat to zapomniałem i się wpakowałem. Ładne kółka w Skodzinie ;) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sztuki pozdrowien z dzisiaj:

 

Godz. 17 ul. Pulawska rog Geodetow - czarny Forek z otwarta maska na przystanku autobusowym - mam nadzieje, ze nic powaznego

 

Godz. 17.30 ul. Pulawska rog Idzikowskiego - czarny hawk sti z naklejka 4 wiatraki na skrzydle

 

Godz. 17.45 ul. Pulawska rog Woronicza - granatowy outback ze swinka na klapie, czekalem do skretu w lewo, Ty smignales prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będąc dziś w stolicy pozdrawiam Pana w turbo forku bordowym gen II który miał kilka much w nosie i nie reagował na zaczepki dźwięko-świetle i machanie łapą stojąc w korku na Wybrzeżu Gdańskim, pozdro dla kierownika chyba grafitowego forka czarna trzoda na lusterku była, który zaparkowany był na wysokości Alei Krakowskiej 45 przy budynku z dużym logiem NAC, oraz dla kierowników forków spotkanych na wysokości Mławy z którymi kilka km jechałem w kolumnie a były to forek II gen na numerach LPU .... i forek III gen CG .... bez trzody i brak było uprzejmości z ich strony, potem się oderwałem i poleciałem do dom.

pozdrwiam

sebxyz.

Wyjazd udany gdyby nie te korki :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnego Subaru SVX stojącego przy Dominikańskiej albo wcześniejszej Wróblej (chyba jednak przy Dominikańskiej), na tablicach WE, ok. 20-tej. Jechałem 710, a tutaj taki niecodzienny, piękny widok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i pozdrowienia dla DNL-a co mnie dzisiaj napadł i bezczelnie skręcił w Rakowiecką jakimś niemieckim PanzerWynalazkiem ;)

 

Czuję się odpozdrowiony. Jak czort. Bezczelny skręt spowodowany został przez koszmarność tego wyrobu samochodopodobnego,ktorem się ja poruszam. Po prostu uciekłem,bo mnie wstyd tem czemś się pokazywać ;)

Hogi...też tak masz,że jak spotkasz kogoś znajomego,to uciekasz w pierwsze krzaki,czy twoje fotele dodają ci kapeczkę animuszu ?;)

 

Może czas otworzyć na forum wątek "klub smutnego ropniaka"?

 

Aaaa i pozdrowienia dla DNL-a co mnie dzisiaj napadł i bezczelnie skręcił w Rakowiecką jakimś niemieckim PanzerWynalazkiem ;)

 

Czuję się odpozdrowiony. Jak czort. Bezczelny skręt spowodowany został przez koszmarność tego wyrobu samochodopodobnego,ktorem się ja poruszam. Po prostu uciekłem,bo mnie wstyd tem czemś się pokazywać ;)

Hogi...też tak masz,że jak spotkasz kogoś znajomego,to uciekasz w pierwsze krzaki,czy twoje fotele dodają ci kapeczkę animuszu ?;)

 

Może czas otworzyć na forum wątek "klub smutnego ropniaka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubuś, bo ja z tej Skody to tak nieśmiało machałem :)

Ładne kółka w Skodzinie
- a dziękuję, staram się by służbowóz nie wyglądał jak inne z tej marki :D

eRBe dzięki :yahoo:

Dzisiejsze pozdrowienia dla parkującego na strzeżonym przy początku Grójeckiej srebrnego Forka na blachach RLU i podkładkami pod tablice "Klara Power".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...