Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Małoś się chłopie na tym rowerze nie zabił przy tym machaniu, ale od razu byłem pewien, że to musi być ktoś z forum :)

 

coś z tymi rowerami ostatnio jest nie tak,to nie pierwszy przypadek kiedy to Forumowicz prawie zaliczył glebe lub ją po prostu zaliczył ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forka 3 generacji jadącego dziś przed południem przez Zwoleń na WW, dla wolnossącego forka na WKZ stojącego nie daleko komendy policji, również dla forka 3 generacji na RST jadącego przez Kozienice w godz popołudniowych :)

jak i pozdrowionka dla DAFA - widziałem to Twoje cacko z prosiakiem stojące obok komendy policji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forka 3 generacji jadącego dziś przed południem przez Zwoleń na WW, dla wolnossącego forka na WKZ stojącego nie daleko komendy policji, również dla forka 3 generacji na RST jadącego przez Kozienice w godz popołudniowych :)

jak i pozdrowionka dla DAFA - widziałem to Twoje cacko z prosiakiem stojące obok komendy policji :)

 

Odpozdrawiam w imieniu swoim i "cacka" jak również Forczestera kolegi. Oświnione jak tsza mam oczywiście oba swoje Subaraki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam obmachanego wczoraj kierownika w imprezie w barwach 555 na Puławskiej na światłach na wysokości REALA . Byłem incognito na rowerze i machałem .

 

Odpozdrawiam, to sem był ja, a okleiny to nie 555 tylko plejady ;) Małoś się chłopie na tym rowerze nie zabił przy tym machaniu, ale od razu byłem pewien, że to musi być ktoś z forum :)

 

Jechałeś na wieczór kawalerski ? :rolleyes:

Jechaliśmy całą zgrają subarową , ale oni zadyszki dostali . Potem mi powiedzieli że to "latający Sajmon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Złotego forka na blachach WK dziś na powsińskiej ja w sluzbowej fabi pyrkałem.., rano na ul goszczyńskeigo na Mokotowie - pozdrawiam wszystkie subaru a trochę ich tam było :) no i wspaniałe oklejone subaru impreze sti? w makro na popularnej z różową świnką , i różowymi gwiazdkami na boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze pozdrowienia dla:

1. Nowego Legasia kombi w szampańskim kolorze widzianego ok. 11.50 przy ZUS w Kozienicach, tablic nie pamiętam

2. Srebrnego Forka rocznik po 2006 na nr WF....... z którym mijałem się ok. 13.00 na ul. Lubelskiej w Kozienicach.

W obu przypadkach trzody nie widziałem, nie machałem bo byłem inkoguto innym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...