Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz postKubeusz, o 20 czerwiec 2013 - 13:50, powiedział: pozdro dla Simona, który Se jeździł wczoraj po Puławskiej B) Również odpozdrawiam, Ty mnie Panie chyba śledzisz albo co, gdzie się nie ruszę to dzwonisz, że właśnie Cie minąłem ;)

 

 

Darmowe minuty :D albo chciał się pochwalić ze ma jeszcze dobry wzrok albo chciał się pochwalić ze ma jeszcze dobry wzrok bo Ma darmowe minuty ;):D tak czy siak :icon_arrow: i Ja pozdrawiam .

Edytowane przez eRBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie. Tamtego dnia nie widziałem świnki na lusterkach, ale chyba jakoś kolejnego zauważyłem z tyłu i to mi dało do myślenia :). Sorrki, że Cię wtedy nie przepuściłem, ale miałem traumę z dnia poprzedniego gdy spędziłem przed przejazdem w sumie pół godziny spóźniając się do pracy.

Przecież Ty miałeś pierwszeństwo, więc luz :mrgreen: Świniaka mam jednego na lusterku po stronie kierowcy i drugiego z tyłu na szybie, zauważyłem, że nie zauważyłeś :mrgreen: No chyba że to było innym razem, to nie kojarzę ;)

Fakt, ten przejazd jest straszny. Nierzadko się zdarza, że jest dłuugi korek, a oni sobie przepychają wagony w tę i z powrotem... Ale z drugiej strony jest na tyle długi, że muszą zostawiać większy margines błędu. Swoją drogą liczę na to, że znajdą kasę na nowy przejazd w Parzniewie, a ten zamkną - będę miał ciszej w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla blizniaczo bordoweg forka na poznanskich tablicach, z ktorym jechałem prawie całą trasę prymasa tysiąclecia dzisiaj o 10 i zjechał potem z modlińskiej w konwaliową.

obmachany kierownik kiedy sie zrównaliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Katowic dla buga kolor cholera nawet nie wiem jak nazwać pomarańczowy? Numery SG i toyoty corolli niebieskiej, wszystko jechało od sosnowca w stronę a4 pozdrowienia z srebrnego buga

 

POMARAŃCZOWY?!?! th_ireful1.gif

 

Wiśniowy, wiśniowy!!

 

;)

 

Widziałem, odpozdrawiamy (tzn ja i Zofija ( http://www.forum.subaru.pl/index.php?/user/300-zofija/ ) w Corollce) :D

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozadrawiam kierowce czarengo obk, ktory stal zaparkowany dzis ok. 9 rano na ul. Nowolipki - zolta swinia na klapie :)

 

pozdrawiam rowniez kierowce klasyka, ktory dzis ok. 9 rano zjechal na skraj pasa (ul. Niepodlegosci) i puscil mnie elegancko kiedy przeciskalem sie w korku na rowerze :) - obmachalem i podziekowalem

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mile zaskoczenie... Dziś koło 9:30 wyprzedziłem na Siekierkach w Wawie nowego Outbacka chyba czarnego, boxer diesel, bez świnek... Nawet nie machałem, a tu nagle pozdrowienia długimi :-) Miło. Odmachane. I pozdrawiam na Forum.

 

Tapnięte ze smartfona

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Katowic dla buga kolor cholera nawet nie wiem jak nazwać pomarańczowy? Numery SG i toyoty corolli niebieskiej, wszystko jechało od sosnowca w stronę a4 pozdrowienia z srebrnego buga

 

POMARAŃCZOWY?!?! th_ireful1.gif

 

Wiśniowy, wiśniowy!!

 

;)

 

Widziałem, odpozdrawiamy (tzn ja i Zofija ( http://www.forum.sub...ser/300-zofija/ ) w Corollce) :D

 

:) super fajny kolor naprawdę, ładnie ci ten robal burczy, a Corollka cudo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Katowic dla buga kolor cholera nawet nie wiem jak nazwać pomarańczowy? Numery SG i toyoty corolli niebieskiej, wszystko jechało od sosnowca w stronę a4 pozdrowienia z srebrnego buga

 

POMARAŃCZOWY?!?! th_ireful1.gif

 

Wiśniowy, wiśniowy!!

 

;)

 

Widziałem, odpozdrawiamy (tzn ja i Zofija ( http://www.forum.sub...ser/300-zofija/ ) w Corollce) :D

 

:) super fajny kolor naprawdę, ładnie ci ten robal burczy, a Corollka cudo.

Pozdrawiam

 

A dziękować, dziękować. :)

Również odpozdrawiam kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forestera II mijanego koło godziny 7:20 na skrzyżowaniu pod Dworcem Głównym, który czekał na wlocie ul. Westerplatte gdy ja śmignąłem w ul. Lubicz. Świnka na lusterku zbyt późno dostrzeżona stąd brak mojej reakcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam obtrąbionego niebieskiego bloba wrx kombi, stojącego grzecznie w korku na Prymasa dziś ~10 rano.

Zjeżdżałem pod wiadukt i zobaczyłem w ostatniej chwili ;)

 

PS. Nie warto stać na wiadukcie, dołem przelecisz szybciej i wyjedziesz za Kasprzaka ;)

Edytowane przez adrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka 158 konnego widzianego dzisiaj między 16 a 17 na drodze od Pionek do Policznej machałem ... :)

 

Adson w tej okolicy mało kto do siebie macha :(

Ale to się mam nadzieję zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAF to prawda, niestety, co mnie bardzo dziwi :( pocieszeniem może być to, że jak się spotkamy na drodze to na pewno odmacham:)

 

Dziś po prostu wysyp Subaraków w Zwoleniu i okolicach Radomia ale cóż tak jak DAF piszesz nikt nie odmachał:( tyle że dziś jeździłem autem brata więc powiedzmy że jesteście usprawiedliwieni.. :)

 

A więc pozdrawiam wiśniowego Forka S-Turbo z białą świnką na lusterku od strony kierowcy stojącego przy Straży Pożarnej w Zwoleniu liczę na odzew:)

 

Pozdrowienia dla Outbocka na WZ widzianego w Radomiu na ul. A. Struga :) - bez świnek

 

Pozdrowienia dla dwóch Forków I generacji na WLI jeden srebrny stał przy Poczcie w Zwoleniu drugi na ul. J. Kochanowskiego :) bez świnek

 

Pozdrowienia dla 158 konnego Forka o nr. WR727.... z czarny prosiakiem na lusterku, stojącego przy Poczcie w Zwoleniu :)

 

Pozdrowienia również dla Forka 3 generacji na WA w centrum Zwolenia. - bez świnek

 

I na koniec pozdrawiam często widzianą w Zwoleniu niebieską Imprezę na WI :) - bez świnek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam obmachanego wczoraj kierownika w imprezie w barwach 555 na Puławskiej na światłach na wysokości REALA . Byłem incognito na rowerze i machałem .

 

Odpozdrawiam, to sem był ja, a okleiny to nie 555 tylko plejady ;) Małoś się chłopie na tym rowerze nie zabił przy tym machaniu, ale od razu byłem pewien, że to musi być ktoś z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nicka, ale jest tylko jedna taka koleżanka z subarakiem w takim kolorze ;) ...pozdrawienia z wtorku z ul. 17 stycznia, koło Mcdonalda :wub: -kolor na żywo bomba :wub:

 

 

I z dziś z Milanówka i z Brwinowa, srebrny Gt na blasze "TOS...." (chyba) ze świniakami :}

Edytowane przez Konsuela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad - nawzajem :)

PS.: oba twierdzenia są prawdziwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...