Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z Wrocławia z dzisiaj dla:

Kierowcy WRXa, który zaparkował koło mnie przy UE

91567130.th.jpg

 

z taką naklejką

88044673.th.jpg

 

Kierowcy tego niebieskiego hatchbacka, koło którego zaparkowałem na parkingu w Pasażu Grunwaldzkim

24169331.th.jpg

 

Oraz dla motocyklisty, któremu usunąłem się trochę w korku pod Galerią Dom. ok 15:00. Okazało się, że to kierowca Forestera na jednośladzie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, Forek uturbiony my05 lub 04 na WZ?

 

Pudło :mrgreen:

Uturbiony na WZ ale MY01. Bordowy ze srebrno-złotymi listwami.

Patrz niżej

 

To wiem że Twój to ten ze zdjęcia :P ja pytałem o tego co widziałeś przed Błoniem :mrgreen:

 

:mrgreen: no to chyba tak. II gen forka z prosiakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, Forek uturbiony my05 lub 04 na WZ?

 

Pudło :mrgreen:

Uturbiony na WZ ale MY01. Bordowy ze srebrno-złotymi listwami.

Patrz niżej

 

To wiem że Twój to ten ze zdjęcia :P ja pytałem o tego co widziałeś przed Błoniem :mrgreen:

 

:mrgreen: no to chyba tak. II gen forka z prosiakami.

 

To się dogadaliśmy :mrgreen: trzeci z okolicy Forek. A ostatnio pisałeś że mało tu nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław

Pozdrawiam dwóch młodych subaroholików poruszających się czarnym lanosem wczoraj na Kołątaja. przeciskałem się motocyklem przez korek i zobaczyłem subru i pomyślałem że ten to zjedzie...i tak się właśnie stało - zrobił miejsca że i autem dałbym radę :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnegp Forka, świnia na lusterku, Piaseczno, Wojska Polskiego godzina 20:00,.. nie odmachane :evil:

Qrcze blade :oops: prawie na 100 % to ja byłem :cry: Nie zauważyłem ... pewnie cicho machałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech się dziwią subaraki w dniach 28 kwietnia - 6 maja na Wybrzeżu i trasach dojazdowych widokiem starego dosyć Merca310D kampera na rejestracji P-czna ze świniami z przodu i z tyłu !

Wszystkich - from the mountain :wink: - pozdrawiam!

A jak ktoś będzie w okolicach obwodnicy Gdańska w niedzielę 29-go - zapraszam na wyjątkowe zawody strzeleckie. To, co można będzie tam zobaczyć, tzw. "zwyczajni" ludzie mogą zobaczyć tylko na filmach ew. na youtube ...

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w strzelectwie dynamicznym (IPSC) na strzelnicy SKS Ardea w Lublewie (zjazd z obwodnicy Gdańska na Kolbudy). Duży teren, spokojnie można zaparkować i zobaczyć rzadko w naszym kraju spotykany rodzaj sportu: strzelanie z broni krótkiej w ruchu i na czas do celów widocznych, niewidocznych, ruchomych, papierowych i metalowych. No ... i mnie można tam spotkać ... :lol:

Współrzędne geograficzne strzelnicy dla odbiorników GPS

N 54°17’29.97” E 18°28’20.85”

Ja ze ślubną dojeżdżamy tam już w sobotę wieczorem i spędzamy noc na strzelnicy :wink:

Na stronie http://www.sks-ardea.org/ więcej informacji dla zainteresowanych.

Zabawa przednia!

Trzeba mieć jakieś okulary, dobrze też mieć zatyczki do uszu (chociaż te można chyba za symboliczną złotówkę kupić na strzelnicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...