Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ekipy ze spotów w galmoku. Jakoś zawsze mi zawsze do Was nie po drodze i nie w porę, za to czytam na bieżąco relecje na forum :lol:

O ile to impreza open to kiedyś się sprężę i postaram zawitać 8)

 

Mam to samo :mrgreen:

 

W takim razie musimy się zmotywować ,wygospodarować trochę czasu i zawitać na spocie.

Wygląda ,że na spota możesz mieć po drodze do mnie, więc ja się namyślisz daj znać i może któregoś pięknego razem pomkniemy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie pozdrowienia dla kierownika granatowej Imprezy, który wpuścił mnie z parkowania na Twardej przed 19, a potem na Pl. Grzybowskim:

 

Impreza jest czarna ;)

Odpozdrawiam serdecznie i wystawiam minusa za brak świnek 8)

 

Pozdrawiam również Harvestera mijanego na Pl. Trzech Krzyży. Machanko było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok:

pozdrówka dla Forka z ul. Wiadukt - forek na moim parkingu ze swiniami nie mogl zostac niezauwazony

pozdrówka dla srebrnego wrx'a/sti'a z Sikorskiego (obmachany :) ),

pozdrówka dla czerwonawego wrx'a/sti'a z okolic ronda przy jednostce (obmachany, ale bez wzajemnosci ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego Forka NA z żółtą świnią na lusterku który mnie dziś wpuścił przed siebie na światłach na Tischnera :)

 

Odpozdrawiam ;) Wspólnie pognaliśmy pod Tesco na Kapelankę, gdzie pożegnałem Cie "awaryjnymi" :twisted: Fajnie było, troszkę hałasu narobiłeś / narobiliśmy :mrgreen:

 

Przy okazji pozdrawiam czerwonego hawka NA i jego kierownika, który kiwnął mi z wzajemnością na skrzyżowaniu Kapelanka / Monte Cassino / Zielińskiego :wink: Kolega niech się "oświni", bo tylko intuicyjnie wyczułem intencje pozdrawiające ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla Michała KR,którego spotkałem w korku na Nowohuckiej o 9:30. Trąbiłem, ale mnie nie zauważyłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel wyhamował, jegomość za nim już nie... przykry widok :(

Też to przerabiałem jakieś 2 tygodnie temu. Na szczęście mam szynę kolejową w zderzaku, ale i tak czeka mnie malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...