Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

noi pozdrowienia dla Piciu którego najpierw usłyszałem wieczorem na al. Jerozolimskich, potem dogoniłem i już wspólnie w miłym towarzystwie jechaliśmy na ursynów :wink:

 

 

Jedyny niepowtarzalny dźwięk ;)

Odpozdrawiam na odcinku Puławska - Rosoła ;)

 

PS. Niepodległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia sprzed około 30 minut dla srebrnej imprezy hawk N/A z dużym skrzydłem, zaparkowanej przed klubem PO PROSTU na Bukowieńskiej w Wawie. Zostawiłem za wycieraczką świnkę z pozdrowieniami. Chyba byliśmy na tym samym koncercie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, jechałeś może koło 18.30 po Alejach przed rogiem z Bracką, a jakieś 20 min wcześniej skręcałeś z Wisłostrady przy Starówce? Jeśli tak, to pozdrawiam :wink:

 

Tak to ja goniłem 8) Odpozdrawiam serdecznie :D Żadnych pozdrowień nie odnotowałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MForbi, spotkanego dziś na Puławskiej :)

Odpozdrawiam :)

Kilkakrotnie już Cię widziałem na Geodetów ale nigdy się nie udało tak "bezpośrednio i z bliska" :)

Ty chyba stanąłeś na prawym pasie do skrętu w Geodetów, ja pojechałem ślimaczkiem przez Auchan i dalej do Geodetów, i było szybciej :) Polecam - kiedy do prawoskrętu stoi kolejka, taka kombinacja jest znacząco szybsza :)

 

Też Ciebie już parę razy widziałem, ale tym razem udało się fajnie obmrugać wzajemnie awaryjnymi :D

 

Dzięki za radę z objazdem do Geodetów, przyda się i będę korzystał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, jechałeś może koło 18.30 po Alejach przed rogiem z Bracką, a jakieś 20 min wcześniej skręcałeś z Wisłostrady przy Starówce? Jeśli tak, to pozdrawiam :wink:

 

Tak to ja goniłem 8) Odpozdrawiam serdecznie :D Żadnych pozdrowień nie odnotowałem :(

 

Ja byłem niewidzialny - jechałem Almerą i w dodatku raz oddzielały nas barierki, a raz tory i jeszcze jeden pas ;-) Ładne to Twoje STI 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MForbi, spotkanego dziś na Puławskiej :)

Odpozdrawiam :)

Kilkakrotnie już Cię widziałem na Geodetów ale nigdy się nie udało tak "bezpośrednio i z bliska" :)

Ty chyba stanąłeś na prawym pasie do skrętu w Geodetów, ja pojechałem ślimaczkiem przez Auchan i dalej do Geodetów, i było szybciej :) Polecam - kiedy do prawoskrętu stoi kolejka, taka kombinacja jest znacząco szybsza :)

 

Też Ciebie już parę razy widziałem, ale tym razem udało się fajnie obmrugać wzajemnie awaryjnymi :D

 

Dzięki za radę z objazdem do Geodetów, przyda się i będę korzystał :)

Pozajączkowały mi się kierunki - mówię o tym "drugim prawo" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, jechałeś może koło 18.30 po Alejach przed rogiem z Bracką, a jakieś 20 min wcześniej skręcałeś z Wisłostrady przy Starówce? Jeśli tak, to pozdrawiam :wink:

 

Tak to ja goniłem 8) Odpozdrawiam serdecznie :D Żadnych pozdrowień nie odnotowałem :(

 

Ja byłem niewidzialny - jechałem Almerą i w dodatku raz oddzielały nas barierki, a raz tory i jeszcze jeden pas ;-) Ładne to Twoje STI 8)

:oops: Dziękuje :) Staram się jak mogę żeby było takie jak marzyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego Buga z nalesnikiem ktory obwarczal okolice pod moim blokiem ;) Dzis o ok. 18:40 w Tychach na ulicy Bielskiej w poblizu browaru. O ile dobrze zauwazylem byla swinka na klapie, choc patrzylem z okna ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...