Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze pozdrowienia dla dawno nie widzianego bujak27, który swoją Imprezą jeździł po wszystkich wołomińskich krawężnikach robiąc sobie objazdy :wink: Tym razem były pierwsze pozdrowienia telefoniczne :cool: Jak to dobrze czasem zapytać o nr. telefonu :smile:

Także pozdrawiam.Następnym razem jak będę dam znać numer do Ciebie już mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla dawno nie widzianego bujak27, który swoją Imprezą jeździł po wszystkich wołomińskich krawężnikach robiąc sobie objazdy :wink: Tym razem były pierwsze pozdrowienia telefoniczne :cool: Jak to dobrze czasem zapytać o nr. telefonu :smile:

Także pozdrawiam.Następnym razem jak będę dam znać numer do Ciebie już mam :lol:

Dobra :)) Trzymam za słowo :) Moja siedziba jest na Kościelnej 58 ;) i na razie często siedzę u swojego kolegi tam gdzie stał mój samochód na Żelaznej w Ośrodku Szkolenia Kierowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam

niebieskiego STI z żółtymi naklejkami barw subaru na boku i indywidualnymi blachami (niestety leciał zbyt szybko a ja zajęty navi byłem więc nie udało mi się zapamiętać chyba były to WX STI czy jakoś tak) widzianego koło Torunia na obwodnicy koło 17 godz dn 09.04.2010

Stałem na parkingu za tirami czerwone EVO III na angielskich blachach leciałem na zlot Evo do Nowego Miasta nad Pilicą

 

oraz dla niebieskiego subaru FITNES i srebrnego PYZEL widzianych na zlocie oraz forestera zielonego

 

ps coś subaraków jest sporo w PL bo to forum tak mi muli zanim się zaloguje

a na evo.org śmiga jak głupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam
Ło Jezu vergette, ale masz dużą ....... klapę bagażnika :twisted::mrgreen: Nowe forum nie zmniejsza zdjęć z podpisów i Twoje zdjęcie mam na cały ekran :mrgreen:

 

Przy okazji pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy subaru impreza wrx widzianego dziś w warszawie na ul. Poleczki o godz 17.20 na numerach rej. WY--- kolor siwy z świnka na tylnej klapie :)

 

Wydaje się, że to ja :) - dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam :)

 

A dziś pozdrowienia dla focusa, że świnką na lustrku - stał sobie pod barem z chińszczyzną na pruszkowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was parkuje Imreze STI na ul. Ostrej 20

kolega był tam na spotkaniu i delikatnie powiem, że bardzo się nią zachwycał / godzina 12.00

 

miło słyszeć/czytać :-)

 

To mój Piotruś nr 17.

Stoi tu codziennie. Moja fabryka jest naprzeciwko.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla właściciela srebrnego Forka, zaparkowanego na Placu Krasińskich, i kierowcy niebieskiego WRX'a kombi skręcającego z Jerozolimskich w Chałubińskiego (czy jakoś tak :mrgreen: ) Obie maszyny ze świnkami na lusterku kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was parkuje Imreze STI na ul. Ostrej 20

kolega był tam na spotkaniu i delikatnie powiem, że bardzo się nią zachwycał / godzina 12.00

 

miło słyszeć/czytać :-)

 

To mój Piotruś nr 17.

Stoi tu codziennie. Moja fabryka jest naprzeciwko.

 

pozdro

goory

 

Teraz kolega jest w lekkim szoku jak szybko odnajdujemy się w rodzinie Subaru :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kogoś od niebieskiego Bug-eye'a na złotych, który koło 12 15 wyjmował coś z bagażnika na Elektoralnej :mrgreen:

 

PS Doprawdy, moja pamięć co do tak nieistotnych szczegołów, jak godzina spotkania Subaru, jest wprost niesamowita :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej oświniaczonej wanny która smigneła koło mnie około 14 na Pileckiego w strone ursynowa. Udało mi sie odmachnąc ale juz nicka nie odczytałem :wink: :wink: Chcialem pogonic ale okazalo sie ze nasze drogi szybko sie rozeszly :evil:

odpozdrawiam serdecznie! :)

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam widzianych wczoraj:

 

- MY'06 (chyba) kombiwar srebrny na złotym felunku, ze znaczkiem STI (mało takich :mrgreen: ) zaparkowany w al zjednoczenia; na jakiś dziwnych blachach RPK czy moze PRk czy jakoś tak :mrgreen:

 

- blue mica lanos WRX zaparkowany na niegolewskiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...