Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś oczywiście pozdrawiam Pana Szakala u którego dziś byliśmy :wink:

I zaraz pewnie będzie :razz: O! Zaczyna się :mrgreen:

Oraz pozdrowienia dla czarnego BlobEye Sti na Świętokrzyskiej koło godz 13tej ;)

I szarą myszę HawkEye z czarną świnią na lusterku o 16.30 w Alejach Jerozolimskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oczywiście pozdrawiam Pana Szakala u którego dziś byliśmy

I zaraz pewnie będzie O! Zaczyna się

Odpozdrowił i Anule pozdrowił :grin: i jutro podłącze Hawka pod prąd niech niech nabierze mocy troche :grin:

Pozdrawiam załogę srebrnego Blob aya kombi, która to zawitała dziś na Blue i zainteresowała się szakalowym cudem :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lis 23, 2009 12:51 am ]

Odpozdrawiam W najblizszym czasie bede probowal zmajstrowac wlasna grochowke o porownywalnej jakosci (nie wiem, czy bez kuchni polowej sie to uda, ale ponoc wielogodzinne gotowanie na najmniejszym gazie czyni cuda - sprawdzone z gulaszem wolowym), bo Wroclaw ostatnio tak zakorkowany, ze dojechanie na Zwycieska zabiera mi blisko godzine, a wrocic jeszcze trzeba.
Dajcie spokój już z tą grochówką, bo ślinotoku dostaje jak czytam to forum, :twisted: to powinno być karane, :mrgreen: karą powinno być wysłanie Grochówki do stolycy :lol: :razz:

 

[ Dodano: Pon Lis 23, 2009 12:58 am ]

Olleo, co zrobiłeś żeby bulgotał? Tzn co ja mam zrobić żeby mój bulgotał?
Jak byś jadł tyle słynnej grochówki co Olleo , to też byś bulgotał :razz: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE POZDROWIENIA dla The Forumowiczów, którzy jeździli ze mną w orszaku urodzinowym w piątek wieczorem :mrgreen: było fajne bulgotanie po warszawie i wiocha :mrgreen: ale o to właśnie chodzi :cool: :mrgreen:

 

ps. w sobotę mnie sąsiedzi pytali co się stało i CO TO BYŁO :?: jak te pięć imprez stało i bulgotało na małej uliczce pod domem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla adasia z krakowa często widuje twoje zielone subaru na przybyszewskiego ps.Dzieki za pozdrowienia z przed tygodnia mieszkam niedaleko czesto pod twoim oknem przejeżdzam

 

ja nie z Krakowa, ale co drugi weekend właśnie tam sobie mieszkam. Siostra mi opowiadała że hałasu tam sporo robisz, ja sam widziałem i słyszałem Cie ze 20 razy w ciągu trzech weekendów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, dzisiaj znowu spałeś :?: :roll:

 

no dzisiaj nie - od rana na rowerze na slickach :D

V_avg = 27kmh - po mieście bo samochodem nie da się tak szybko... Dopiero wieczorem się ruszyłem OBKiem, a tu się okazało, że balanż i alkohol trzeba pić... Nie pojeżdżę sobie qrde... :mrgreen:

Z pozdrowieniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...