Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowniczkę forka, która to w sobote ok. 13 skręcała z Grenadierów w Ostrobramską :cool:

 

M@rcin: dzięki za spota na Hery, nie dość że się spóźniłem to jeszcze Was tam przetrzymałem, następnym razem będzie krócej :wink:

 

Dzięki również:)

Nic nie przestrzymałeś :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam pania blondynke w sti my06/07 WA***** (podkladki pod blachy www.forum.subaru.pl ) ktora pogonilem dzisiaj do centrum targowek - mala taka zadra tylko - nie wyprzedza sie astry przez podwojna ciagla, skrzyzowanie i pasy, na dwukieronkowej :razz: :lol:

 

i kiwka dla kierowcy sti 03/05 zapotkanego na marywilskiej dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla forumowiczów obecnych na spocie w górach (w Istebnej) oraz wszystkich których widziałem dzisiaj po drodze jadąc z Istebnej przez Wisłę do Szczyrku.

 

Ja też Cię pozdrawiam, kolego z ciemnej strony mocy :razz:. Paweł- jadąc przez Wisłę widziałem oklejone srebrne Evo (nawet kiwkę zaryzykowałem i kierowca odkiwał! :mrgreen:). Wiesz może kto to był? Evka 8ka chyba :roll:. Wracając przez Czechy widziałem też dwa Subaraki- na ichniejszych blatach (jeden nawet mi zamrugał! międzynarodowe pozdrowienie subarowe- szacun! ehehe- odmachałem, ale już jak był bardzo blisko więc nie wiem czy widział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Szakala, którego autko oglądałem przez chwile w Blue city,
Odpozdrawiam, oglądałeś i nie wstąpiłeś do mnie dwa kroki dalej ? :evil:

A bo ja wiedziałem gdzie Ty :razz: Ktoś tam grał w karty, Ty byłeś tam naprzeciwko Subaraka :?: I tak byłem tylko na moment, bo szukałem sklepu z butami Sparco, next time :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszestkich zespotowanych dziś, wczoraj i przedwczoraj.

Verta, Czwartka, całą ekipę wyjazdową,Xbike'a, kreskowiczów, TomkaN, Anikę (wszyscy co mieli przyjemność (poznać) wiedzą kto to :twisted: ) oraz innych o których nie wiedziałem, których nie widziałem itd... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczke w czarnym kombiwarze niezaturbionym na blachach SK...... wyjezdzajaca dzis rano z ulicy barcickiej :mrgreen: :cool: ja wiem ze to mala i raczej niedoświetlona uliczka ale zeby od razu na przeciwmgielnych :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2009 9:43 am ]

no i oczywiście (sorry za zamieszanie ale jakos jeszcze nie przeszlo po imprezie weselnej mojego przyjaciela) pozdrawiam menedzera klubu Herezja, z ktorym uciąlem pogawędkę na tematy subarowe - to znaczy on mówił ja usiłowałem coś odpowiadać ale marnie mi to szlo po pierwsze dlatego ze z powodu choroby moj glos nie dawal znaku zycia a potem pod koniec imprezy to z wiadomych powodów - niemniej ogromnie pozdrawiam (kurde zapomnialem ksywki forumowej interlokutora :mrgreen: :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam bliźniaczego OBKa, z którym się minęłam dziś w Gdyni,

czarnego WRXa ze świnką na lustrze, koło południa skręcał z Wielkopolskiej w Różową drogę,

oraz niebieskiego WRXa na blachcach KCH..... w Sopocie

 

oraz czarnego WRXa (chyba, już o tym Młody tu pisał :wink: ) na czerwonych felgach którego codziennie widuję rano na P. Staromiejskim - ładne :mrgreen:

 

kiwek oczywiście niet :roll: ,

 

pozdrawiam też dwie czarne Evki, jedna z Sopotu na Wajdeloty sobie stała :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla blond kierowniczki srebrnego Blob-eya ,która jechała dzisiaj dwa auta za mną przez Skoczów koło 15-30 i pozdrawiam również dyspozytora czarnego Hawk eya STI na srebrnej feldze na blachach SCI ,który dzięki mnie uniknął mandatu od Straży Miejskiej. Jakiś nowy w terenie bo go jeszcze nie spotkałem a nie było okazji żeby dłużej pogadać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...