Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam spotkane Subaraki i pozostałych fanów motoryzacji śledzących rajdowe poczynania w Mikołajkach. Pozdrawiam forumowicza w legacy wczoraj jadącego do Mikołajek. Nie zauważyłem Cię, ale na CB pozdrowienia poszły :wink:

Odpozdrawiam! to sem byl ja w drodze na SSS.

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla najpierw usłyszanego, a po dalekim poooo... :mrgreen:

Srebnego Forusia z trzodą na lustereczku o nr. rej: WD 7376... Kolega zimnym łokciem szpanował jeżdżąc po Warszawie, a dokładnie przez skrzyżowanie Jana Pawła z Elektoralną o godz 16.47 :mrgreen:

Odpozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich widzianych samochodów marki jedynie słusznej Subaru krążących wokół Mikołajek i tras Rajdu Polski.Szczególne pozdrowienia dla:

9b29068eb86848cbm.jpg

Kierownika Subaru Legacy na olsztyńskich blachach jadącego do Mikołajek w czwartek który miał mały pojedynek z goniącym go podczas wyprzedzania Astonem Martinem :smile: Jechaliśmy za wami przez dłuższy czas z Olsztyna ciemnym granatowym BMW serii 1.

95702b30a30feca6m.jpg

Ekipy z Subaru Imprezy Coupe 2.5 RS z parkingu na porannym oesie Miłki na którym staliśmy obok siebie.Później zauważyłem że jesteście z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Żelaznego, który nie tylko zmienił barwy, ale także numer startowy i pojazd :wink: :mrgreen:

 

Obrazek

Tak. Za rok na Plejadach startujemy w klasie outlaw! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kiedyś siedziałem w nim w kokpicie! :cool:

Pozdrawiam! Byłem w sobotę wieczorem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla STI z ktorym jechalem dzisiaj pulawska kolo 12stej, oraz dla srebrnego Buga obmachanego przy Anody kolo 14stej.

 

Oczywiscie pozdrowienia dla wszystkich subarakow spotkany na rajdzie polski. Forumowych za duzo nie widzialem oporcz GTka RSa na NO XXXX (na sprzedaz) spotkanego w RYNie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Żelaznego, który nie tylko zmienił barwy, ale także numer startowy i pojazd :wink: :mrgreen:

 

Obrazek

Tak. Za rok na Plejadach startujemy w klasie outlaw! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kiedyś siedziałem w nim w kokpicie! :cool:

Pozdrawiam! Byłem w sobotę wieczorem. :smile:

 

A którą trasą wtedy LECISZ :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles napisał/a:

Juras K, Ten "okular" chodziło Ci o Bug-a??

Mam pytanko nie był oklejony w barwy SWRT??

Jeżeli był to muszę Szwagrowi z dupy garaż zrobić!!

 

Tak to był Bug-eye i był oklejony w barwy SWRT !! Co podprowadził ci wózek :mrgreen:

Chyba tak bo stoi u niego w garażu jak jestem za granicą !!

Oj jak będę w PL to go ubiju!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę "odszczekać" złe słowo powiedziane na biednego Szwagra okazało sie że ktoś ma takiego samego jak ja...:( bug-a :)Juras K, dzięki za pomoc i mam nadzieje że jak będę u nas to sie ustawimy na jakiś spot w nocy na Kiczycach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...