Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnej imprezy blob eye, zielona świnka na lusterku widzianego vis-a-vis Stadionu narodowego, w godzinach popołudniowych w sobote. 

 

A następnie pozdrowienia dla Pani kierowniczki czarnego forestera nr. rej. WA xxxxx, widzianej i machanej na modlińskiej, w środku chodził husky (chyba). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani to Pani Michalina w STI :)  nie zauważono świnek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białego forka xt blachy KR jadącego rano w strone Bielska, jechałem z tyłu nissanem jukiem, miałeś taka żabe w lusterkach z 4 lampami :) Troche powyprzedzaliśmy aż do samego Bielska.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś, około 13, miło bulgotało się z najnowszym STi KR _____ w tunelu Wisłostrady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla nowego Legacy (WB ...) z zieloną świnią na lusterku - zaparkowany przy Wrocławskiej na Bemowie (blisko przychodni) oraz pozdrowienia z dzisiaj ok. 9:00 dla GT`ka (WB ... ) ul. Kleszczowa/Łopuszańska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia jeszcze na świeżo, dla uśmiechniętego kierownika oświniaczonego niebieskiego forka sf spotkanego na światłach na Armii Krajowej (skręcałem w Borowską). Coś wydech dłubnięty?

Oraz dla kierownika forka sg xt na Grota-Roweckiego. Ja w srebrnym sg xt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia jeszcze na świeżo, dla uśmiechniętego kierownika oświniaczonego niebieskiego forka sf spotkanego na światłach na Armii Krajowej (skręcałem w Borowską). Coś wydech dłubnięty?

Oraz dla kierownika forka sg xt na Grota-Roweckiego. Ja w srebrnym sg xt

Czy to Cie nie przypadkiem widziałem w piątek ok 15:15 jak skręcałeś w Zwycięską od strony bielan ? Srebrny XT ze świnią na lusterku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego,oświniaczonego Forka II. :) Było mrugane na moście Kotlarskim. 

A to ja byłem - dziękuję i również pozdrawiam! Oczywiście migałem awaryjnymi. Rzucasz się w oczy, tj. Twój pojazd ;-)

Ale miałeś fuksa, bo skręciłeś w Al.Pokoju, a ja utknąłem przez jakąś kobitę, która Skodą stanęła na środku Ronda Kotlarskiego (o tym, że nie można wjeżdżać na skrzyżowanie, gdy za nim nie ma możliwości kontynuowania jazdy, nie słyszała) i zablokowała całe rondo na całą zmianę świateł! Na klaksony tylko z ponurą miną rozkładała ręce na zasadzie "no co ja poradzę, przecież zielone miałam" :facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, to moje rejony. Ale w takim wypadku ja Ciebie nie zauważyłem. I całkiem możliwe, że się kiedyś wcześniej widzielismy (może na jesieni), na Wyścigowej, za wiaduktem, ja skręcałem w Wojszycką.

Edytowane przez Pawel.wro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jakiś wysyp.

1. Pozdrawiam kierownika srebrnej imprezy mijanej w poniedziałek na ul. Głównej - zobaczyłem w ostatniej chwili

2. Czerwonego Levorga dzisiaj na Mińskiej ok 16:40

3. OBK zaparkowanego na "mojej" ośce na Swualskiej ok 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, to moje rejony. Ale w takim wypadku ja Ciebie nie zauważyłem. I całkiem możliwe, że się kiedyś wcześniej widzielismy (może na jesieni), na Wyścigowej, za wiaduktem, ja skręcałem w Wojszycką.

 

Bardzo możliwe :) Stałem na światłach od strony centrum za jakiś baranem co ma zielone i hamuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla przepięknej Imprezy GH 2.0 N/A RS ze świnką, zaparkowanej wzdłuż ul. Odyńca w Warszawie koło godziny 16 w czwartek 25 lutego. Piękna sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...