Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ja również pozdrawiam ŁOŚedlowców, psa, "Qmary", Qnie, panią z gazowni- co dzwoni do Dudka ( ma chłopaq teraz dużo czasu :lol: ), kierownika Qniowni- co mi dzidziusia pilnuje do tej pory :cry: ( został na polu bitwy) a w szczególności wczorajszy czworokąt bermudzki- co do pierwszej walczył, a w szczególnosci naszą ŁOŚicę prowokatorkę, za podwózkę do domku :wink:

 

ps. Kierownika qniowni wzięło, nawet parę baniek strzelił na koniec- tylko dzis pewnie na oklep jeżdzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy widzianej przed Mikołowem SMY XXXX. Może to Ty Kuba L? Było to wczoraj około 16-ej. I pozdrowienia dla właściciela ładnej niebieskiej imprezy widzianej w Cieszynie na Górnym Rynku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnych Subarakow widzianych w Poznaniu:

1. Forestera turbo MY 06 PO XXXXX ok 8.45 na Naramowickiej

2. Legacy MY 06 PO XXXXX ok 9.00 na Al. Niepodleglosci

3. bug-eye'a PWA XXXXX ok. 13.00 na ul. Winogrady

 

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi w niebieskim GT FZ..... z naklejką klubową, któremu uprzejmie umożliwiliśmy przedostanie się zza autobusu na lewy pas na Świętokrzyskiej koło 14:30. Sprawdź sobie kolego lewe światło stopu :) (jechałem wraz z kolegą czarnym mondeo kombi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy czworokąt bermudzki- co do pierwszej walczył, a w szczególnosci naszą ŁOŚicę prowokatorkę, za podwózkę do domku

 

Dzieki za pozdrowienia szczególne :P cóż musiałam cie odholować do domu bo sie Guma trochu SKLEIŁEŚ :mrgreen:

 

Pozdrawiam również łośiedlowy team i mam nadzieje ,że to nie ostatni raz w quniowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam mamusię forumową której autko widuje często ale dziś widziałem mamusię jak szła do auta. Popatrzylismy na siebie ale siedziałem jak wryty i nawet nie zamachałem, sładam niniejszym samokrytykę. Pozdrowienia dla legasia przed którym przejechałem na skrzyżowniu 29tego i Powstańców około 19. Niestety nie zauważyłem go ale pasażerowie mówili że stał legac i machał, przepraszam nie widziałem :( ale Pozdrawiam :) przyznać się który to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...