Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika STI blob blue mica nr WY..... zaparkowanego dzisiaj przed 9.00 pod Biedronką w Miedzeszynie B) , świnek brak :rolleyes:

 

Odpozdrawiam :) Tam pracuje i od razu uprzedzam, ze nie w Biedronce :D Swinke mam ale przy kluczyku :(

Edytowane przez przemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Derickb i Bakupno widzianych dzisiaj na Puławskiej w Wawie kole 16.

Odpozdrawiam :) ale nie widziałem Ciebie :/

Byłem w zielonym Forku stojącym na pasie do zawracania, za budową obwodnicy nad Puławską. Jak warknąłeś silnikiem i zobaczyłem czarną Impalę to stwierdziłem, że to Ty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, o 11 styczeń 2013 - 16:22, powiedział: pozdrawiam kierownika STI blob blue mica nr WY..... zaparkowanego dzisiaj przed 9.00 pod Biedronką w Miedzeszynie , świnek brak Odpozdrawiam

 

a wcześniej miałeś Forka z numerami 555 :question:

 

Jesli chodzi o granatowego ze swinka to kolega z pracy. Tez tam parkuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Derickb i Bakupno widzianych dzisiaj na Puławskiej w Wawie kole 16.

Odpozdrawiam :) ale nie widziałem Ciebie :/

Byłem w zielonym Forku stojącym na pasie do zawracania, za budową obwodnicy nad Puławską. Jak warknąłeś silnikiem i zobaczyłem czarną Impalę to stwierdziłem, że to Ty :mrgreen:

Zobaczyłem świnie, ale że co, teraz przesiadłeś się na forka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z 7 demki dla imprezy bialej kombi (MY00 chyba) migalem ale bez odzewu

 

Jak to ja to też pozdrawiam :)

 

I pozdrówki z soboty dla pasażerów chyba Outbacka, machane było na Tagore'a i dziś na Dolince dla kierowcy Legacy ze świnką na klapie.

Edytowane przez MichallD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj (sobota): srebrne GT wjeżdżające do garażu podziemnego na Kakowskiego 8

Z dziś: GT któremu trochę zajechałem drogę na Poligonowej/Ostrobramskiej.

 

oraz dla całej masy Subaraków, które widzę na ulicach nieodgarniętej spod śniegu Warszawy ;)

 

Dorzucam też pozdrówki dla białej wanny NMR którą ostatnie dwa dni widziałem na Marszałkowskiej/Wspólnej. Na codzień wanna stoi na Górnośląskiej przy parkingu sejmu.

Edytowane przez Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia poranne dla MForbi z Kameralnej. Trąbił, mrugałem, ale chyba był zajęty szukaniem dźwigni zmiany biegów na podłodze. Czerwoną Żoniną C4 byłem

Jakoś umknąłeś mojej uwadze - biję się w piersi aż dudni i przepraszam :)

Poprawię się następnym razem :)

I oczywiście odpozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi niebieskiego WRX-a (rej. WA....) z blond-kierowniczką, spotkanego w sobotę na 7-ce w okolicach zjazdu na Końskie (celem pewnie było NMNP :D ) przed godziną 11:00. Jechaliśmy czerwonym forkiem, niestety cel podróży był inny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...