Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kogoś od niebieskiego STI 06-07, którego dziś albo wczoraj :twisted: widziałem koło 9.30 na rozwidleniu ulicy Pułkowej na Marymoncką i Wisłostradę: STI pojechało w lewo, na zwężenie na wiadukcie, ja w prawo, na zwężenie na Marymonckiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI, którego dostrzegłem na rondzie Radosława i stwierdziłem, że za wszelką cenę zobaczę czy to forumowicz ;) Więc cała brygada 114 konióf ruszyła za niebieskim Blobem :D Kiwka była bo forumowicz dopatrzył Nas na swoim zadku tak koło 16tej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego Forka z numerami WKZ (DAF?) oraz srebrnego WRX/STI nr rej. LUB i czarna świnka na lusterku. Oba widziane dziś około 7.30 na wylocie z Puław.

Dzięki za pozdro. Niestety nie byłem to ja :( muszę pośledzić swoje rewiry, bo subaraków ostatnimi czasu u mnie przybyło, ale czarnego forka nie widziałem. :wink: Odpozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce srebrnego STI nr rej TJE xxxx spotkanego 09.09 w Stęszewie na skrzyżowani krajowej "5" z "32".

 

Jak Ci pokazywałem świnię na moim lusterku mojego żółtego bolidu to minę miałeś mniej więcej taką: " :shock: "

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdro. Niestety nie byłem to ja muszę pośledzić swoje rewiry, bo subaraków ostatnimi czasu u mnie przybyło, ale czarnego forka nie widziałem. Odpozdrawiam

Za pomyłkę przepraszam, pozdrowień jednak nie cofam :wink:.

Teraz sobie uświadamiam, że ten widziany przeze mnie nie miał chyba "kurnika" (a Ty masz) oraz że nie pozdrowił jadącej przede mną Imprezy WRX/STI (a Ty byś zapewne to uczynił). Fakt faktem, jakiś Forek WKZ kręci się w okolicach Kozienic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj, trasa Lublin-Warszawa

 

dla kierownika niebieskiej turbowanny którego obmrugałam długimi i obmachałam, wręcz zmusiłam do odmachania 8) :mrgreen: ok godz 11

dla kierownika granatowo-czarnego GTka miniętego 20min później

 

i z drogi powrotnej

 

dla kierowników: białego OBKa, czarnego OBK, wiśniowego Forestera którzy nie reagowali na machanie :roll:

i kierownika szarego Hawka WRX z naleśnikiem i świnią na lusterku miniętego ok 15.45 za Rykami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla licznej ekipy bulgoczącej na parkingu w Słomczynie dziś,

Dla Emotorstport spotkanego przy grillu w Słomczynie

Oraz dla ekipy w czarnej oświniaczonej Alfie MiTo spotkanej ok godziny temu na Wołoskiej/Wwa. Ja też byłem "w przebraniu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...