Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: ziemno zielony Forek WW, ze świniaczem zaparkowany w tej samej alejce co my.

Jak w piątek ok 20 to mogłem być ja tym bardziej że:

obok Forka, Outback

był jakiś obok :mrgreen:

 

W każdym bądź razie również pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia (z pozycji pieszego) dla Mrówy, który przejechał mi przed nosem na Konstruktorskiej około 8.30 :D

 

A odpozdrawiam :)

p.s. jak podobają Ci się moje "nowe" kółka ;)? (o ile zwróciłaś uwagę)

 

noo... trudno ich nie zauważyć :shock: :shock: :shock: :twisted:

wypaśne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego OBK N/A na blachach WA i podkładkach z Łomianek, z mnóstwem naklejek na tylnej klapie i oknach bagażnika (nalepki z Nordkapp, czarne figury zwierząt, oraz kilka oznaczeń Plejadowych - też tych najnowszych; świń nie zarejestrowano), za którym jechałem długi odcinek wzdłuż Wisły z okolic Żoliborza i przez Powsin na Kabaty. Niestety Pan nie reagował na miganie i kiwki :( Pozdrowienia idą od wiśniowego i oświnionego Forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bojkotuję pozdrawianie :evil: Dzis pomachałem do niebieskiego Legacy i poprosiłem by mnie wpuścił, bo na Solidarności był mega korek, a ten mnie zwyczajnie olał...wpuścił mnie miły Pan w Audi 8) A co gorsza jegomosc w niebieskim STi tez mnie zignorował mimo, że jechałem z nim równo i też wywijałem kończynami. Koniec świata :shock: FTZ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bojkotuję pozdrawianie Dzis pomachałem do niebieskiego Legacy i poprosiłem by mnie wpuścił, bo na Solidarności był mega korek, a ten mnie zwyczajnie olał...wpuścił mnie miły Pan w Audi A co gorsza jegomosc w niebieskim STi tez mnie zignorował mimo, że jechałem z nim równo i też wywijałem kończynami. Koniec świata FTZ

 

 

Spokojnie elmo, . Nie od dziś wiadomo, że Subaru to marka dla PANÓW i zawsze taką będzie. :mrgreen:

Jednak biada jak się robi PAN z DZIADA... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Forum Subaru :D ... przez dwa tygodnie napisaliście prawie 10 tys. nowych postów... kiedy ja to przeczytam :shock: :mrgreen::D

 

 

Pozdrawiam też srebrną Baję ze świnią na lustrze widzianą dzisiaj w Krakowie i niebieskiego WRXa, który wjechał za mną na stację Shella, również w Krakowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...